Tento článek je certifikován prestižní "Známkou ubohosti".

Matěj Seifert

Z Exotopedia
Verze z 7. 1. 2017, 22:22, kterou vytvořil Admin (diskuse | příspěvky) (Import)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání


Matěj Seifert
225px-Crywolf1.jpg

Matěj Seifert

Narozen 23. září 1989 (23 let)
Bydliště Ostrava
Znám jako AngelBoy, Balboaguns, CRYWOLF, DJ Fuller, firma.astra, Matěj Matějík, maty1911, Maty Mamaty, Maty Pinker, Pavel Němý, PRINC.LOTAR
Povolání jeřábník
Partner není (zřejmě homosexuál)
Obvykle udává e-mailovou adresu [email protected]. ICQ: 453798486 ; Telefon: +420 720 139 720

Matěj Seifert (v diskuzích vystupuje zejména pod přezdívkou PRINC.LOTAR, CRYWOLF, sporadicky jako firma.astra, DJ Fuller, Kingmaster, maty1911, Maty Mamaty, Maty Pinker či Angel Boy) je znám jako naprostý profesionál ve všech oblastech, kterými se aktuálně zabývá nebo ho zajímají.


Obsah

Kariéra

DJ

Jeho věhlasnost začala na serveru IDJ.cz, který se věnuje mladým a nadějným DJ. Jeho kariéra zde byla ukončena banem.


Sexuolog - amatér

Jeho další kariéra pokračovala na serveru eMimino.cz, kde začal řešit problémy se svou tehdejší přítelkyní, která s ním po dvou týdnech známosti odmítala provozovat sex. Následně se přesunul na server Sexus.cz, kde se stal samozvaným sexuologem.


Nožíř, Zbrojíř

Poté proběhly přesuny na servery Knife.cz (jako samozvaný nožíř - uživatelský profil), Střelectví.cz a ZbraněKvalitně.cz (na obou si vysloužil hned ban a výmaz), pokračoval přes Lidé.cz [[[1]]] a nakonec skončil jako NIOS (nejmladší instruktor bojové střelby) na serveru MujGLOCK.com, kde se doposud marně snaží získat ban. Na uvedeném serveru slouží zejména pro pobavení místního osazenstva, kdy svými nezapomenutelnými hláškami baví ostatní uživatele.


Pokoutný překupník

Matěj se, mimo jiné, věnuje prodeji různého nekvalitního zboží (většinou polské provience čí z vietnamských velkoskladů), které se snaží vydávat za originální, špičkové a kvalitní.


Za "likvidační ceny" prodával takové bomby, jako například:Neštítí se také přeprodávání střelných zbraní s patřičnou "vysokohorskou" přirážkou: Nákup použité zbraně (z 28.2) za 6000,-


Soubor: Crywolf_zlodejina_1b.png


a následný prodej téže zbraně, teď už ale jako "téměř nepoužívaná a nepříliš střílená" ze dne 13.3 za pouhých 8500,-


Soubor: Crywolf_zlodejina_1a.png


Na fóru ovšem nezapomíná opakovaně tvrdit, že veškeré prodeje jsou pro něj ztrátové. Autentickou reakcí na pochyby o prodělečnosti Matějových obchůdků je následující citace (originál zde): "jediné co víš,je,že jsem prodal pár věcí.netuším ovšem jakym právem se tu KDOKOLIV dovolil ozvat s tím,že údajně kšeftuji.když něco z hecu koupím prodávám VŽDY za stejnou ČI nižší cenu".


Melouchy

Vzhledem k tomu, že dělá kolotoč [[[2]]], tak má dostatek času a proto hledá brigádu jako svářeč. Také se svým kamarádem nabízí údržbu pozemku, posekání zahrad nebo luk profi křovinořezem (zřejmě zapůjčeným od tety ze Lhoty) a rotační sekačkou [[[3]]]


Sexuální život a vztahy

Jeho vztahy jsou zdokumentované pouze s dívkou vystupující pod přezdívkou Jessi17 (nebo Jessinka.17), se kterou řešil problém v sexuální rovině. Jak již bylo řečeno výše, tato s ním po 3 týdny chození 2x u něj doma spala a ani jednou nedošlo k sexu. Proto tento problém začal řešit na serveru eMimino.cz [[[4]]]. Svým vystupováním si nejprve získal místní maminky, ovšem netrvalo dlouho a po vyjádření i jeho přítelkyně, bylo odhaleno jeho pravé já. Stejně jako to, že byl na přítelkyni nejenom vulgární, ale neměl problém ji i uhodit. Také je velkým fanouškem sester Mary-Kate a Ashley Olsen. Zejména druhou jmenovanou tajně miluje a je rozhodnut se za ní vydat do Ameriky společně se svou kamarádkou [[[5]]]. Pokud bychom ovšem vyšli z jeho chování a šatníku, jednalo by se zřejmě pouze o homosexuálně založeného hocha. V současnosti je však dle všech indicií sám a dodělává si řidičský průkaz (červenec 2012).


Identifikace na Internetu

Jeho inzeráty možné ho spolehlivě identifikovat podle následujícího klíče:


 1. Každý inzerát v případě prodeje zbraně obsahuje sousloví zkontrolováno puškařem
 2. Stejně tak vše prodává za likvidační cenu a nešetří superlativy o vysoké kvalitě
 3. Vždy preferuje zaslání poštou, aby náhodou někoho nenapadlo si s ním dát osobní schůzku pro předání
 4. Ve všech případech používá svůj email [email protected]

Ukázky duševních pochodů

Všechny citáty jsou přímo kopírované a pokud není psáno jinak, jsou také neupravované. Logické a gramatické chyby tedy nejsou způsobeny chybou v přepisu.


eMimino.cz

 • Jsme spolu tři týdny a již dvakrát u mě spala. [[[6]]]

Zde Matěj narazil na dosti velký problém, přítelkyně nechce po líbání a laskání pokračovat dále. Naštěstí s ní není jenom kvůli sexu, i přesto, že je sex jedním ze základních pilířů vztahu a proto vydrží. Nicméně je to (hlavně ho) VELMI TRÁPÍ.


 • potýkám s tím,že si toho nikdo mentálně mi roven necení [[[7]]]

Celý život se Matěj potýká s problémem, že nemůže najít nikoho jemu mentálně rovného. Má jasně ucelenou představu o životě a opravdu to není fráze z knihy!


 • Má mentální vyspělost a myšlení je neuměrná k mému věku [[[8]]]

Vzhledem k jeho mentální vyspělosti již ve svých jednadvaceti letech touží po rodině, což vyvolává povyk mezi staršími.


MujGLOCK.com

 • nejsi kompetentní [[[9]]]

Pokud má Matěj opačný názor než jiný diskutér, okomentuje jej, že není kompetentní. Toto vyjádření používá velmi často.


 • lepší se rozejít než mi selže SA/DA [[[10]]]

Raději se rozejde s přítelkyní Jessinkou, než aby mu třeba náhodou selhal bicí mechanismus jeho zbraně. Naštěstí díky vysoce odbornému slušnému fóru se stal ZOO (Zodpovědným Ozbrojeným Občanem).


 • v případě ataku mé osoby bodnořezným předmětem bude útok odvrácen předmětem tupým [[[11]]]

Svou přítelkyni před plánovanou poslední schůzkou upozorňuje, ne opravdu nevyhrožuje, že v případě napadení jeho osoby nožem se bude bránit teleskopickým obuškem.


 • mam k dispozici 11 počítáčů xD a většina je na dynamických IP prdící malí nezkušení [[[12]]]

Matěj si může vytvářet fiktivních profilů kolik chce, protože mu nelze dát ban na jeho IP adresu. Má totiž k dispozici 11 počítačů a většina z nich je na dynamických IP adresách..


 • celé toto je jen velká psychologická operace [[[13]]]

Administrátor serveru nemá koule na pernametní ban a nechce smazat Matějova vlákna. Proto Matěj své konání prohlásil na velkou psychologickou operaci, kterou se takto chodí bavit do party bláznů.


 • JSEM TRÉNOVANÝ STŘÍLET S VYSOKOU MÍROU PRECIZE COŽ SE MŮŽE V POULIČNÍM BOJI NEBO OSTRÉ VÁLCE HODIT [[[14]]]

Matěj přemýšlí, že by si otevřel střeleckou školu, nemá olšové ruce a je trénovaný s vysokou mírou precize, což se může hodit v ostré válce nebo v pouličním boji.


 • necelých 6 let se věnuji problematice obranné střelby v zastavěných aglomeracích [[[15]]]

Od svých 16ti let se Matěj věnuje problematice obranné střelby v zastavěných aglomeracích. V současné době není znám nikdo, kdo od tak raného věku rozumí krátkým zbraním a jejich použití v obraně. Stejně tak již školil minimálně dva majitele zbrojních průkazů, z toho jeden byl držitelem průkazu delší dobu a druhý měl mokrý papíry.


 • jeden z nejmladších instruktorů obranné střelby [[[16]]]

Matěj sám sebe pasoval do role nejmladšího instruktora obranné střelby, což bylo následně komunitou střelců zkráceno na zkratku NIOS.


 • potřebuji silný kanoon pro silný účinek v cíli [[[17]]]

Vzhledem k tomu, že mu sešlo z prodeje jiné zbraně a potřebuje silný kanoon, z důvodu silného účinku v cíli, objednal si pistoli Alfa Defender v ráži .40 SW.


 • protahovat laufen (číz) [[[18]]]

Ve střelecké hantýrce se výraz jít střílet někdy zaměňuje za jít protáhnout lauf (případně množné číslo protáhnout laufy). Matěj si toto přejal ovšem jinak a chodí protahovat laufen. Dokonce bylo zjištěno, že se nemusí jednat o hlavně zbraní, ale o koncový díl výfuku u vozidla, které má přezdívku Číz [[[19]]].


 • Znám detailně problematiku boje v městském prostředí,diverzní postupy,a psychologii [[[20]]]

S Matějem se nemůže nikdo srovnávat, protože jej v období puberty učil člen speciálních jednotek spousty věcí (kupříkladu jak zacházet s pistolí nebo s kompaktním minometem santos). Stejně tak nůž v jeho rukou se mění v naprosto smrtící tichou zbraň.


 • naštěstí administrátoři exopedie budou aktivně spolupracovat [[[21]]]

V pondělí 16. července 2012 je Matěj uvolněn z práce a včetně jeho rodinných příslušníků jdou podat trestní oznámení na šíření veřejné pomluvy. Vše bude zastřešovat strýc, který je právníkem a tento bude sepisovat i žalobu. U soudu následně Matěj doloží zejména zápis z psychologického testu, který na fóru vedl (více výše).


 • matematiku neovládám,ale mohu doložit 5 let členství ve vysokoškolske knihovně [[[22]]]

Matěj je sice pouze vyučen, protože neovládá matematiku, ale může doložit pěti leté členství ve vysokoškolské knihovně. Po celou tuto dobu se zabýval studiem psychologie a řešil zejména problematiku sociálního cítění. Všechny provokoval pouze proto, aby zjistil jejich reakce na určité podněty.


Inzeráty na Bazoš.cz a jinde

 • špičkový křovinořez za likvidační cenu [[[23]]]

Praktická ukázka inzerátu a použitých slovních spojení.


 • Taktická svítilna PROFI za likvidační cenu [[[24]]],

Praktická ukázka inzerátu a použitých slovních spojení. Za zmínku stojí též i slovní spojení se silným emitérem světla.


 • Ruger LCP -nový,záruka,ocelový [[[25]]],

Praktická ukázka inzerátu a použitých slovních spojení. Za zmínku stojí též i slovní spojení se silnou vzduchotechnikou nebo sáček leštěných kuliček.


 • nabízím nový aku šroubovák za nej cenu v čr [[[26]]],

Praktická ukázka inzerátu a použitých slovních spojení. Za zmínku stojí též i to, že si druhý takový nechává v autodílně (k čemu má autodílnu, když nemá auto je všem záhadou) a také cena, kdy se takový šroubovák prodává běžně v ceně 99 Kč [[[27]]]. Zřejmě slovo nej v nadpisu znamená nejdražší.


 • luxusní obojky pro vaše miláčky [[[28]]],

Praktická ukázka inzerátu a použitých slovních spojení.


 • Špičkové, luxusní, výborné,... [[[29]]],

Praktická ukázka inzerátu a použitých slovních spojení.


 • BOMBA CENA [[[30]]],

Praktická ukázka inzerátu a použitých slovních spojení. Za zmínku stojí též i slovní spojení Bez známek doteku nebo POZLACENÉ PROFI KABELY HAMA.Matěj Seifert postexotopedický

Po zveřejnění všech dostupných údajů o jeho maličkosti na Exotopedii, se Matěj snažil několikrát, leč marně, vymazat celý tento text. Nakonec zjistil, že to nemá cenu a na krátkou dobu se odmlčel. Mezitím usoudil, že jeho "podnikatelská" činnost je tímto textem značně narušena a proto se začal vydávat pod jinými nicky a jmény. Nejnovější falešné jméno exotka je Pavel Němý ze Zlína, odhalen byl velice brzy. Dále byla odhalena jeho další "podnikatelská činnost", za zakoupené zboží si nechá poslat peníze na svůj účet a zboží kupujícímu nedodat. Lze dohledat na stránce volajici.cz a kdo-volal.cz, dále má zablokovaný účet na Aukro.cz (bohužel jeho účet byl již odstaven). Chvíli se doufalo, že Matěj již definitivně odejde z fóra mujglock.com a bude si dál pokračovat ve své ubohé existenci. Ovšem celé to utnul uživatel Hoang1, který donesl pár zajímavých skutečností o exotovi. To již Matěj nevydržel a musel reagovat. Poté co se exotek rozpovídal se přidal i jeho bývalá přítelkyně a celá diskuze nabrala nečekaný spád (stojí za přečtení). Dále vzniklo podezření, že získal zbrojní průkaz bez psychotestů. Poté Matěj každým dalším postem, dokazoval svůj silně narušený psychický stav.Související hesla

Odkazy

Reference

 1. Lidé.cz, vlákno diskuze, Téma Sebeobrana a zbraně
 2. Avízo.cz, inzerce, Téma hledám brigádu jako svářeč
 3. Avízo.cz, inzerce, Téma Posečeme na vašem pozemku levně !
 4. eMimino.cz, vlákno diskuze, Téma Sexuální blok přítelkyně (ze života)
 5. Sticl.Blog.cz, blog, Téma Největší fanoušek Olsenek
 6. eMimino.cz, vlákno diskuze, Hláška Jsme spolu tři týdny a již dvakrát u mě spala.
 7. eMimino.cz, vlákno diskuze, Hláška potýkám s tím,že si toho nikdo mentálně mi roven necení
 8. eMimino.cz, vlákno diskuze, Hláška Má mentální vyspělost a myšlení je neuměrná k mému věku
 9. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška nejsi kompetentní
 10. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška lepší se rozejít než mi selže SA/DA
 11. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška v případě ataku mé osoby bodnořezným předmětem bude útok odvrácen předmětem tupým
 12. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška mam k dispozici 11 počítáčů xD a většina je na dynamických IP prdící malí nezkušení
 13. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška celé toto je jen velká psychologická operace
 14. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška JSEM TRÉNOVANÝ STŘÍLET S VYSOKOU MÍROU PRECIZE COŽ SE MŮŽE V POULIČNÍM BOJI NEBO OSTRÉ VÁLCE HODIT
 15. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška problematika obranné střelby v zastavěných aglomeracích
 16. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška jeden z nejmladších instruktorů obranné střelby
 17. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška potřebuji silný kanoon pro silný účinek v cíli
 18. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška protahovat laufen
 19. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška protáhnout Čízu
 20. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška Znám detailně problematiku boje v městském prostředí,diverzní postupy,a psychologii
 21. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška naštěstí administrátoři exopedie budou aktivně spolupracovat
 22. MujGLOCK.com, vlákno diskuze, Hláška matematiku neovládám,ale mohu doložit 5 let členství ve vysokoškolske knihovně
 23. Bazoš.cz, inzerce, Téma Slovník používaný v inzerátech při prodeji křovinořezu
 24. Bazar.Hunting-Shop.cz, inzerce, Téma Taktická svítilna PROFI (LIKVIDAČNÍ CENA)
 25. Bazar.Hunting-Shop.cz, inzerce, Téma Ruger LCP -nový,záruka,ocelový
 26. Avízo.cz, inzerce, Téma nabízím nový aku šroubovák za nej cenu v čr
 27. Lutoma.cz, eshop, Výrobek Aku šroubovák 6V
 28. Avízo.cz, inzerce, Téma luxusní obojky pro vaše miláčky
 29. Bazar.Hunting-Shop.cz, inzerce, Téma Špičkové, luxusní, výborné,...
 30. Midi.cz, inzerce, Téma BOMBA CENA

Externí odkazy

zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček