Tento článek je certifikován prestižní "Známkou ubohosti".

A hráli jsme spolu karty

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání
Standa Novák

Standa Novák, bohužel od roku 2004 neaktivní démon českého internetu. Proslul svébytným tuningem Felicie 1,6 MPI (Gábiny), veršotepectvím, sledováním Divokého anděla, Ošklivky Betty a pořadu Volejte řediteli (Jednou z mých největsích vášní je DIVOKÝ ANDĚL. Natalia Oreiro je prostě nádherná. Pravidelně jsem sledoval všechny díly, moc mne mrzí, že v současné době neběží žádný její seriál.Také mne mrzí, že již nefunguje pořad volejte řediteli, tam bych dostal okamžitou odpověď, jestli a kdy ji zase uvidím.)


Standovy vášně

Divoký anděl

"Jednou z mých největsích vášní je DIVOKÝ ANDĚL. Natalia Oreiro je prostě nádherná. Pravidelně jsem sledoval všechny díly, moc mne mrzí, že v současné době neběží žádný její seriál. Také mne mrzí, že již nefunguje pořad volejte řediteli, tam bych dostal okamžitou odpověď, jestli a kdy ji zase uvidím. Skoro jako Natalia se mi líbí i "ošklivka" Betty, už se pěkně proměňuje, těším se, až bude bez rovnátek.


Ping pong

Další mou vášní je tento sport. Ping pong je pro mne dokonalá relaxace. Nebojím se ho přirovnat k bojovým sportům z dalekého východu. Perfektně bystří všechny smysly a učí mne bleskurychým reakcím.


V neposlední řadě, ne-li první je upravování mého miláčka GÁBINKY. Při prohlížení katalogů s doplňky jsem duchem uplně mimo a představuji si, co by bylo pro Gabču nejlepší.


xchat

No a vášní by se dal nazvat také X-ČET. Trávím na něm volný čas. Našel jsem si na něm několik dobrých e-přátel. Už se těším na nějaký x-čeťácký sraz.


Kristin Kreuk

Nejnovější vášní se stala Kristin Kreuk představitelka jedné z hlavních rolí v seriálu SMALLVILLE."


Gábina

Standa proslul ultimativním tuzingem Felicie 1,6 MPI zvané Gábina (V neposlední řadě, ne-li první je upravování mého miláčka GÁBINKY. Při prohlížení katalogů s doplňky jsem duchem uplně mimo a představuji si, co by bylo pro Gabču nejlepší). O "ostré" Felicii a své vášni pro silné stroje vůbec píše: "Tohle je moje červená Gábina Gábina má obsah 1.6 převrtaný na 1.7 ostrou vačku, odlechčenou (sic!) klikovku, řídící jednotku s "okruhovým" čipem - mimochodem jednotka od VW AUDI, s touto výbavičkou mám něco přes 110 HP a taky záleží hodně na řidiči. Časem si určitě pořídím něco lepšího (podle toho jak budou love) - plánuji Škodu Octavii RS a také jsem přemýšle o 5kovém GOLFU."


Básně

Podobně jako Radim Hasalík byl i Standa Novák aktivním veršotepcem. Kvalita tvorby byla zcela srovntelná s raným Hasalíkem (před útěkem z Bruntálu).

Dálnice (z rané tvorby)


Slunce hezky svítí, rosa mlží jarní kvítí, aby kvetla poupátka potrava pro zvířátka.


Vosička už přistála, aby šťávu nasála, z ohrady přiskákala kozička, té také chutná travička.


Nedovolte lidé dobří, aby louku zničili obři. Jsou to obři s motory, říkají jim traktory.


Standa a BOZP

Standa je rozený bezpečák. Jeho postoj dobře vyjadřuje věta Vážení čtenáři, rád bych vám popřál mnoho štěstí a zdraví v novém roce. !Pří této příležitosti bych na vás rád apeloval abyste při odpalování zábavné pirotechniky dbali na bezpečnostní pravidla! (31.12.2004)


Standa a čeština

Standa proslul kreativním přístupem k rodnému jazyku. V tom si ostatně nikterak nezadal s Radimem Hasalíkem a Radovanem Kalužou o Henrym Laholovi nemluvě.


Reference: odlechčená vačka, pirotechnika


Standa a Internety

Standa byl velmi aktivní na xchatu, kde spamoval diskuzní místnosti informacemi o svých webových stránkách, podobně jako Radovan Kaluža. Pravdou je, že když Standa Novák spamoval, Radovan ještě vyhrával po lese na kazeťák Backstreet Boys. Dva chaty se Standou se dochovaly zde (chatík) a zde (chatík 2). Rozhovor končí typickým Vazeni za chvili zacina TeleTele, takze ja se s vami loucim, ahoj priste


Standa a reakce okolí

V roce 2003 natočil mladý rapper Deckl (aka Deckl tha Soulhead) z Olomouce track "Standa" (známý též jako "Smrdí ti koule, woe"). Standa přijal vydání tracku s humorem (možná nepochopil, o co jde) a vystavil ho na svých stránkách. Ostatně podobně se zachoval i Radovan Kaluža v průběhu tzv. První levárny.


The player will show in this paragraph


Odkazy

Externí odkazy

zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček