Analýza kalužovitého citu pro estetiku

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Radovan Kaluža trpí pocitem, že je krásný a umí se oblékat. O tom, že je metrosexuál prý "není sporu", přitom nejedna náhodná návštěvnice jeho blogu si trochu ublinkla do pusy. Důkazy místo slibů? Tady jsou: (Fotografie z třídního srazu, 2009)


Soubor:Sraz-paci-vichrik-jaaa.gif


Super košile, inteligentní pohled a ještě lepší sestřih. Radovan na třídním srazu s kámíkama. Není ale realita ještě mystičtější? Není Radovan vyznavačem tajemného krychliče? Těžko říct, ale Radovanovo sebehodnocení nepřebije nic.


  • vešel jsem do banketku kde jsme měli tu slavnou akci, jak jsem vstoupil byl velký pokřik "to chce fotku". Ano výrazně jsem se změnil, býval jsem více méně spodina naší třídy, měl jsem tlusté brýle na ksichtě a teďka tam přišel charismatický mladý muž - Radovan.
  • Naše třídní mě vůbec nepoznala, ano vypadám jak Baroš jak řekl náš bývalý předseda.
  • V té době na střední škole jsem byl docela mimo – takový ksichtík, nyní jsem se objevil jako nádherný mladý charismatický muž a to plno mých nepřátel nemohlo nějak spořádat.
  • jako jeden z mála jsem se stal výrazně zajímavějšim pro osoby opačného pohlaví (modelki 17-19let, 180cm, 60kg).

Zajímavé módní kreace

Ubrus místo košile, prosinec 2009 [1]

Soubor:Kaluza_s_ubrusem.jpg


Odkazy

Externí odkazyzdeRadovan Kaluža
Bio CitátyRadovanův psychologický rozbor z hlediska laické, ovšem psychicky zdravé veřejnostiAnalýza kalužovitého citu pro estetikuRadovanovy dovolené, které mu moc závidímeDiplomová práce
Kauzy a konfrontace Kauza "IQ test hodlat nedělám"Levárna I. - říjen 2008; akce "Uhrovití mladící"Levárna II. - listopad 2009; akce "Kafka/Proces"
Radovan a veřejnost Mgr. Radovan Kaluža (film)Radovan na FacebookuOtázky Radovanovi
Banan.cz Banan.czBanan.cz a spamHack Banan.czRedakční systém Banan.cz