Diskuse:Hassanologie

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Tak jsem ho nasel v aresu, spousta novych informaci:) stacilo napsat do googlu "Vit Hassan Praha" -> export z aresu zaindexovanej na penize.cz, -> puvodni aresovsky zanzam:) i s detaily, takze je to rocnik 1978... uz nam kocour pelicha:)


Vida vida... já mu říkal, že se neschová. Na exotka nám lezou hezké věci


Hassan si dělá legraci z konkrétního "nácka", kterým má být František Matějka. Ten má skutečně DOKONČENÉ pouze základní vzdělání.


Kolego, abych odpověděl na Váš dotaz ohledně vymazání slečny Kmentové: mluvil jsem s ní přes web a (jak překvapivé) ona označila za exota Vás. Proto jsem na její žádost článek odstranil, ale teď už ho nechávám být, dokud se neukáže, kdo je doopravdy exot. Jsem celkem zvědavý, co mi o Vás poví, až půjdem na kafe :) Ad vzdělání: pro mne je to irelevantní (tedy pokud nějaký exot používá titul neprávem, jako Hrebenar) - za svých studií na VŠ jsem poznal takové neskutečné kretény, že některým lidem formálně bez vzdělání nesahají ani po paty.

 Koho mě? Ono lze těžko relevantně dokázat, kdo jsem. IP adresa není dostatečný důkaz pro soud (a ani pro orgány KDU). Řekněme, že po dnešku nemám potřebu spor dál eskalovat, proto jsem to celé přesunul na [Uživatel:Wolfhauptmann/Lucie Kmentová]. Ať najde na stránce o sobě jedinou věc, která je nepravdivá. Pokud chcete, můžete si dané věci ověřit u předsedy MKD Jurčíka, ten si s ní taky užil své, jak se ostatně v jednom z odkazovaných článků píše. Řekněme, že mně tato osoba udělala dost nechutných věcí a naváží se do mně, kde může, ale tím, že upozorňuje na chyby druhých, se těch svých nezbaví. Pokud se chcete osobně sejít i se mnou, napište mi email.Wolfhauptmann 24. 11. 2011, 00:08 (UTC)
Abych danou věc uzavřel, pokud bude z její strany dobrá vůle zanechat útoků proti mé osobě, smažu danou stránku zcela, přestože trvám na tom, že je exotka. Zatím nic takového nevidím, nejnověji o mně dnes publikovala, že jsem satanista.Wolfhauptmann 24. 11. 2011, 00:23 (UTC)
Pokud jde o Matějku, u něj jsem výši vzdělání uvedl jen kvůli souvislosti s Hassanem. Že s ním v mnoha věcech nesouhlasím a považuji ho za exota, s tím nesouvisí.Wolfhauptmann 24. 11. 2011, 00:08 (UTC)


Nemáte někdo oficiální či neoficiální přístup do rejstříku trestů? Tam by mohl být, což by třeba zaujalo i zaměstnavatele. Jinak toto potvrzuje věk: [[[1]]]. Nějaké info se dá najít zde: [[[2]]] (vydáno 23. 11. 2011) , ale je to od něj, takže slabší. Allah


Zdravím po kratší odmlce, podle posledních informací, které jsem získal od anaonymního zaměstnance mcdonalds tak hassan na budějovický nikdy nepracoval, osobně mi to připadá že kolem sebe tvoří kouřovou clonou a odvádí lidi na jinou stopu.


Ano, to se shoduje s informacemi, které jsem získal já. Z nepotvrzených zdrojů jsem ale slyšel, že Hassan pracuje v hnutí Romea.


Zdravím ostatní hassanology máme nějaký posun v získání informací za co a kdy Hassan seděl?