Diskuse:Hrebenar - sexualni loudil

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Jo to jsou ty nejlepší články. Ale bez té vyžrané tlamy ze sluchátky po straně to nemá takové to Hrebekouzlo ;-). Jen, nešlo by je to nějak dát do jedné stránky a oddělovat to nadpisy? Nová stránka na každý ten hnus je celkem luxus.


Ano i ne.

Popravdě řečeno, chtěl jsem se vyhnout kupení do jednoho souboru, hledat v těch sračkách příslušný kus cintátu by bylo utrpení. Ještě dodatek - hlavně tu fotku se sluchátky používat střídmě, nikdo sice nemůže za to, jak naroste, ale stran prohlížení objektů a subjektů alternativně estetických (nebo esteticky svébytných) mi stačí ranní návštěva u zrcadla v koupelně.

Tak budeme používat i fotečku Mistra z blogu SME. I ta má své estetické kouzlo .
To není ono. Většina lidí zná mistra z idnesu z té ležérní fotky se sluchátky. Teď je sice na sme, ale tam ho vyrazí a vzhledem k jeho životosprávě a jakési geneticky dané životnosti mistr brzo pojde a budeme mít po srandě. Ta fotka se sluchátky je ikona...
 

Mea Culpa, blbě jsem to pochopil, měl jsem za to, že ten jeho xicht chcete prdnout na každou Mistrovu stránku.


Mám návrh, jak jsem zjistil, Mistr - krom běžných kauz, měl značný ohlas u ostatních bloggerů. Rád bych znal váš názor. Nerad bych zase jakkoli provazoval normálně myslící do exotopedie, kterým by to i mohlo vadit či škodit.


S tím opatrně. Několik takových článků jsem už na začátku (někdy v říjnu loni) do exotopedie linknul a jejich autoři se ozvali, že si nepřejí se objevovat v exotopedii. To je nutné respektovat.


Souhlas by mělo být, že exoptopedie slouží v první řadě k informování okolí o tom co je exot zač (nejlépe neutrálně bez urážek a subjektivních výlevů), dále mužeme čtenáře pobavit. Stácnka na exotopedii by neměl být nějaký neoficiální anti-fanklub exota. Články ostatních blogerů nejsou v tomhle směru relevantní.