Diskuse:Jan Maria Regazzo

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání

Hmmmm tak tenhle kousek vypadá nadějně:) (Ex)


Tak po velmi dlouhé době jsem se zasmál - falešný kněz (jinak Duchess of Bohemia v mužském podání), tohle nemá chybu :)


Exotek nám začíná vyhrožovat trestním oznámením, začíná to být čím dál tím lepší :)


Zabanujte ho, má 90.177.19.61 a pořád to tu maže.


Co ty Bohnice, není to nějaká blbost? (Ex)

  Může to být blbost. Zanesl to jsem někdo z ip [[1]] dne 26. 6 - [[2]] společně s očividně nesmyslnou informací o úmrtí.
 

S těmi Bohnicemi je to doopravdy divné. Kdo to "ověřil"?

 Údaj o Bohnicích jsem vymazal. Pokud někdo sežene nějaké důkazy o této skutečnosti, není problém to znovu obnovit.
 

-- Je možný, že ty bohnice jsou nesmysl. Před pár hodinama mi někdo vyhrožoval, a vydával se za Regazza - můj tip teda je, že je to Mácha (s formy spisku by to sedělo), ale nedá se vyloučit , že to byl přímo Regazzo ... Nevyhrožoval ale teda TO, ale právníkem a pokud to nezafunguje, tak fyzickou likvidací ...


Taky myslím, že to bude někdo s tvrdého jádra exotů. Buď je to Mácha, nebo Poch, ale sám Ragazzo nebo jak se vlastně jmenuje myslím ne. Navrhuji stejný postup jako v případě jiných exotů - tyhle výlevy ignorovat - co se týče M. Ragazza, máme ověřené, že a) existuje b) vydával se skutečně za kněze c) kněz to není, biskup Malý v tom tisku před ním jasně varuje d) vymýšlí si množství různých certifikátů.


Dotaz: k bodu c i d...a co jeho fotka na webu té pravoslavné církve a kde jsou důkazy biskupa Malého, aby se potvrdilo jeho tvrzení? d) ověřujete ty jeho "certifikáty"? Myslím jejich původ a tak...


Děláte si legraci? Všechny ty "stránky církví" jsou nějaké blogy, něco takového napíšu za půl hodiny sám. V těch "certifikátech" jsou gramatické chyby, je v nich jasně vidět, že jsou manipulované grafickým editorem a navíc je to naprostý nesmysl: už jste někdy viděl, aby nějaký jihoamerický biskup "světil" nebo co to je evropského kněze? To je proti všem pravidlům církve. Ohledně biskupa Malého - "důkaz" je v tom PDF časopisu, který vydává církev, asi na 8 nebo - stránce dole je noticka od biskupa, že "student Husitské fakulty Ragazzo je podvodník".


Problém je v tom, že ty stránky "církve" jsou skutečné a nejen mail, ale i telefon je funkční...zkoušel jsem tam volat a zvedl to nějaký francouz..a na mail odpovídá anglicky... ano, viděl jsem, že v těch mini církvích se lidé světí jak chtějí. Já bych rád viděl materiální důkaz od biskupa Malého, kde je jasné, že to "exot mr.všeuměl" udělal. Nabízel mi také osobní schůzku, kdo by šel se mnou?

  Já bych šel na tu osobní schůzku, to mě zajímá, napište mi detaily na [email protected] , děkuji
  Pochu, Mácho nebo ty "samozvaný knězi" - to si myslíš, že jsme až tak hloupí a skočili ti na to.
 

Taktéž zvu autory Exotopedie na osobní schůzku, kde vše probereme a vyřešíme. [email protected] (jan maria regazzo)

  Díky za mail. [[3]]   

Hahaha ti "žoldáci" nemají chybu.... :) To je ale e-drsňák :)

 Ten mamlas to raději smazal, nevadí máme google cache   

janmariagrafregazzo.wordpress.com is no longer available. This blog has been archived or suspended for a violation of our Terms of Service. No, pokud tam dával svoje fotky, tak se ani moc nedivím. (zrušeno před 5 dny)


Ta fotka mi příjde jako fake na hlavu dopadá světlo zepředu (jakoby od blesku, na zbytek těla zezadu od okna), ale můžu se plést.(Ex)

 I ten blog mi přijde nějaký divný.
 Očivdně se kolem toho exota někdo snaží něco hrát a mystifikovat nás. Pozor na původ veškerých informací, které sem někdo vkládá.
Některé informace jsou krapet divné. Nikde jsem například nenašel, že se v katedrálu sv Víta pokoušel sloužit mši.
 

No, víme, že nějaký Regazzo existuje. Víme, že se vydával za kněze a že lhal o svém svěcení a to i v Polsku. Čistě teoreticky je možné, že ty nesmyslné stránky, certifikáty a fankluby na Facebooku za něj dělá někdo jiný, aby ho ještě víc ztrapnil, ale proč by to asi kdo dělal? Ty Bohnice budou nejspíš nesmysl, ale tomu, že je tu nějaký exot, co trpí přeludem, že je velekněz či co bych i věřil.


Pánové, znovu zvu na osobní schůzku, kde si můžeme vše v klidu vyříkat...nebo by vám za odstranění stačila příjemná částka v hodnotě 50 000 Kč?

 Zamčeno. A je klid!
 

Peníze za odstranění? Podle mne tohle dělá Poch nebo Mácha a ne samotný Regazzo.


Ne, jsem Regazzo, nabízím výše uvedenou částku..


Fajn, pošli ty peníze na účet 182-1139071/0100 (Zoo Praha) jako sponzorský dar na prase bradavičnaté a pak se začnem bavit :)

 I kdyby ty prachy měl, ať je to kdokoliv, měl by je využít k léčbě na psychiatrii. Za 50 klacků, to bude slušný nadstandard :)
  Někdo by mu měl za těch 50 litrů rozbít hubu... informace o proměňování vody mám od člověka z Katedrály, jinak je dobré vše ověřovat přímo u biskupa Malého - [email protected] - mají tam toho na něj asi mnoho, doufám :D
 

Hmmm, zajímavé info chce si to ale ověřit. Zatím jsem o žádných trestních oznámeních neslyšel. S tou prostitucí mi to příjde přitažený za uši, exotovi rodiče mají podle všeho prosperující firmu. Zakladem exotopedie je uvádět pravdivé infomrace. krávoviny můžeme zmiňovat pouze s nadsázkou. Jinak podporujeme exoty v jejich tvrzení, že jsme nějaká škůdcovká tajná organizace.

 Pokud sem někdo nedá hodnověrné důkazy (odkaz na článek nebo jiné vyjádření) nemá to v textu o exotovi co dělat. Dejte si opravdu pozor, někdo se nás snaží napálit tím, že vydává o Regazzovi pomluvy a dezinformace. Co tím sleduje nevíme, patrně jde o snahu jiného exota (Pocha, Máchy...) o diskreditaci exotopedie.
 

To už to tu bylo jednou s Hassanem (EX)


Tohle se mi nelíbí. Regazzo je jistě exot střihu "Duchess of Bohemia", ale mám pocit, že jde o trojského koně nějakého exota. Tohle všechno je až příliš okaté.

 Jak už jsem tu mnohokrát napsal, dejte si pozor, někdo se nás snaží mystifikovat. Pokud nebudou ověřitelné údaje, nic do textu o exotovi nepřidávejte.
 

Myslím, že toto bude důvěryhodné ne?


Od: <[email protected]> Komu: <[email protected]> Předmět: Odpověď na Váš dotaz 25-Ma/07/12 Datum: 10.7. 2012, 08:20


Vᾞený pane,


pan biskupa Malý Vám odpovídá následovně na Vašše dotazy týkající se p.Jana Regazzo. Pan Jan Regazzo se pokouššel dne 9. července získat od otce biskupa povolení sloužžit mšši svatou, cožž mu bylo odepřeno a byla přivolána Policie ČR. Dále pan biskup výslovně potvrzuje, žže byly na jmenovaného podány žžaloby ve Vámi uvedených významech, avššak se k tomuto nebude dále vyjadřovat, a to vlivem probíhajícího vyššetřování. Stran prostituce pan biskup nevylučuje, žže se jedná o pravdu, avššak výslovně se k tomu vyjadřovat nechce.


S pozdravem P.Jan Kofroň Sekretariát biskupa Malého

 Bacha tohle je Mácha! IP adresa je z Velké Británie a vandalizováno bylo z USA. Oboje pravděpodobně bylo přes proxy. Podobný e-mail sesmolí kdokoliv.
 

Fajn, ty certifikáty a mail se povedly...bude zajimave jak bude biskup Maly reagovat, až si přečte, že jeho sekretář píše takové hovadiny..

 Další IP tentokrát USA New York. Ty vole Mácho kolik těch proxy máš!!
 

Klidně dekrety i mail smažte je to fake! Nedělal je Ragazzo, ale Mácha nebo Poch.

 Už se blížíš - IP odněkud z Německa.
 

Osobně si myslím, že ty dekrety jsou "pravé" (tedy že je měl na svědomí exot Regazzo) - snaha "očernit" exotopedii je jedna věc, ale do takové hloubky, aby se někdo vytvářel s dekrety? Kromě toho jeden z těch erbů je "oficiálně" zaregistrovaný. Nejspíš to bylo tak, že pitomý Mácha/Poch se "přisál" na jiného exota a do pravdy o něm (falešný kněz posedlý tituly) se bůhvíproč snažil namontovat zjevné blbosti, což mu nevyšlo (jako obvykle).

 Tohle je Mácha, pokaždé odpovídá z jiné proxy, na co je on expert. Ten se po internetu než přes proxy nepohybuje, protože kdyby se neskrýval, tak by šel za ty svoje "škraloupy" a podvůdky sedět. Jinak ty certifikáty jsou nejspíše "pravé" jsou odtud - [[4]]   

STB na vás všechni! Biskup Malý je zoofilní kretén, kterej za velký prachy lidu žije jako prase ve zlatě!

 A tím končí další trapné vystoupení Máchy (tentokrát přes proxy v Indii. Dej si na nás pár štamprlí destilky a vypadni.
   Mácha je také schopen a ochoten vytvořit řadu e-mailových správ z jakoby mnoha schránek. Ty zprávy posílá sám sobě a vydává je za zprávy jiných lidí. Včetně hlaviček. Nějaký církevní sekretariát je pro něj hračka. Proč by se bavil s nějakým fake na seznam.cz? Také se mi nezdá to datum Datum: 10.7. 2012 , kdy je tam pouze jedna mezera mezi tečkami. Buď není žádná, nebo jsou obě, Mácha polepši se.
 

Máme malý problém, stránky na které exot odkazuje existují a on sám je nezaložil, zde: [[5]] Datum je tam 07-May-2008, Registrant Name:Duval Christian, co s tím? Je to fake,


Ale no ták... už toho nech, Mácho/Pochu/jiný exote.

 Sakra Mácho ty si prostě nedáš pokoj. IP adresa z Ruska, fakt nenápadné. :-D
 

Malý dotaz všem, už jste toho probíraného exota někdo potkal osobně? Docela by mne to zajímalo...

 Ty vole Mácho (tentokrát přes proxy v USA) už neotravuj. Doporučuji všem ať na Máchu nereagují, snaží se tu jen trollovat. Leze sem přes proxy, tak to lze snadno rozeznat.
 

Táhni Mácho

 IP adresa z USA, město New York. Nenápadné agente PAVLE :)
 Podvědomě jsem pod tím zblytkem očekával Máchovo Sumasumárum, jeho rukopis se nezapře.
Ten Mácha je opravdu totální idiot. Nesčetněkrát tu byl odhalen a stále na nás zkouší, ty jeho trapné pomluvy. Můžete mi někdo vysvětlit, co tím ten trapák ještě sleduje?
 

Update


Kdo pravuje jeho profil, tak zajímavá fotka: regazzo.jpg