Diskuse:Jiří Hrebenar

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Obsah

Hrebenar.eu nejde

Na [[[1]]] se dnes zobrazuje [[[2]]]. Asi mu to někdo hacknul, v cache google kód hrebenar.eu obsahuje hned pod /head> "div id=hideMe" v něm spoustu odkazů ohledně viagry a podobný obsah. Google před tím webem varuje: "Je možné, že tento web byl neoprávněně pozměněn.".

 "Dnes opět někdo napadl moji doménu. Neonacisté a extrémisté chtějí zrušit můj web. Doména hrebenar.eu je opět v provozu. Extrémisté, neonacisté a klerofašisté provádějí útoky, vymysleli nové skupiny proti mně, dělají videa proti mně" (ovarův facebook).

Od včerejška (5. 2. 2013) Hrebenar.eu opět nejede - hází to tam "Fatal Error" - zřejmě hosting aktualizoval PHP a nejspíš jeden z wordpressovských pluginů nefunguje... Jsem zvědavý, kdy na to milý exot přijde a chybu odstraní (pokud vůbec). Zřejmě se do hostingu vetřel zase nějaký ten nácek a rozvrtal tam servery, aby Hrebenarovi uškodil :) Doplněno 7. 2.: Stránky jsou od včerejšího večera opět v provozu.


Chybí dřívější diskuze

Kde jsou předchozí verze stránky? Chcete říct, že nějaký debil to přemístí a celá historie editace zmizí? --90.177.208.162 27. 11. 2011, 23:22 (UTC)


Bohužel ano. To je cena za udržení té stránky v chodu - kdybych vrátil změny po vandalizaci exota Hassana, stejně byste v historii viděli jen neustálé "vymazal-vrátil", navíc Hassan tu stránku několikrát přesunul, vymazal, nahradil něčím jiným atd., že v tom byl takový zmatek, že bylo jednodušší prostě tu stránku vytvořit znova.


Hrebenarova střední škola

Mrkněte na [[[3]]] , na jméno Jirka Hrebenár. Je to "Chomutov >> Chomutov >> SŠ technická a automobilní, Pražská 702 (dříve SOU technické) >> 3TA (2000)", sedí jméno, město i datum ukončení studia vzhledem k jeho věku. Pokud je to on, tak by se možná dalo od bývalých spolužáků zjistit, zda byl exot i během studia, zde je stránka třídy: [[[4]]] (pro zobrazení je asi nutné být přihlášený seznam.cz účtem), ale netuším příjmení třídní učitelky, ty z [[1]] jsem zkoušel, asi už tam nedělá). Hreb sám o sobě píše jako o absolventovi obchodní akademie [[[5]]], lže i v tom? Allah

Připomínám k dnešním spekulacím ohledně jeho maturování. Je mu cca 31, maturoval patrně vážně v tom roce 2000, časově to sedí a tu třídu nevytvářel on, takže se tomu dá i věřit. Samozřejmě dále trvá snaha dostat na spoluzaci.cz do jeho třídy. Mohou tam být další informace. Nebo kontaktovat bývalého spolužáka.
 Školní docházka nemá co dělat s maturitou s danou třídou. Maturovat mohl i později. 
Dobrá poznámka. To mě nenapadlo. On se chlubí obchodní akademií, třeba tu SŠ technickou nedodělal a až v 25 letech dotáhl nějakou obchodku. Ale kdosi ověřoval na studijním VŠ, že Hreb byl v prváku vysoké. Nemáte info, kdy byl v prváku? 
 

--

 Taky jsem zkousel vsechny a nic. Podarilo se mi ale prihlasit do paralelky 2. HA. Heslo je "pisarikova", kdyby nekdo chtel zkusit vyloudit jmeno Hrebovy tridni od spoluzaku...

Zeď fb bývalé velké lásky

Zeď jeho trpaslice [[[6]]], zajímavé novinky, ale nedokážu to zařadit: - "Monika Hanzlíková Miloučký pane Daliborku, moc se OMLOUVÁM, že se ozývám až tak pozdě, ale jakmile jsem přijela v pondělí k večeru kolem 17 hodin z Chomutova, tak jsem byla ze VŠEHO hodně moc psychicky zdrcená. Odepisuji, až tak pozdě, protože jsem musela mamince pomáhat s pečením cukroví. Matka od Jirky Hrebenare se ke mě chovala s prominutím jako prase, pořád mě vyhozovala, 8 krát otevřela a zavřela dveře, a po dvou a půl hodinovém klepaním a zvonění nakonec Jirka přišel otevřít, mluvil o tom, že POLICIÍ na mě nechce zavolat, sedl si na židli u dveří, ukazoval mi, abych k němu přišla blíže, já jsem k němu přistoupila, objal mě, hladil mě, dal mi polibek na vlasy, ale jeho maminka ho tahala za rameno, že má už jít domů, takže jsem s Jirkou pořádně nemluvila. Jeho matka ŽOFIE KAMEŠOVÁ mě několikrát UHODILA do zad a násilím tahala do výtahu (já jsem po 4 operacích páteře, kde mám u páteře připevněnou kovovou tyčku), její chování bylo opravdu velmi vulgární, odporné, zákeřné. Přemýšlím, že na ní podám TRESTNÍ OZNÁMENÍ za fyzické napadení, jeden kluk, který to VŠECHNO viděl je ochotný mi to dosvědčit. Napíši Vám ještě všechno do zprávy." (sobota)


- "Přátelé, co na to říkáte, Jiří Hrebenar, který mě tolik MILOVAL byl schopný přerušit se mnou měsíční VZTAH jenom z toho důvodů, že měl POCIT, jak sám tvrdí, že jsem se s ním nechtěla sejít (nebyla to pravda) a navíc o mě byl schopný napsat VELMI SMĚŠNÁ A PONIŽUJÍCÍ SLOVA, můžete si to přečíst. Já jsem podle něho HNUSNÁ OPICE? To je snad zlý sen... Postižený se vysmívá postižené? Kde to jsme? [[2]]" (bryskní pochopení, že :-).


Díky, zařazeno. To s Hnusnou Opicí mne skutečně rozesmálo :) Někdo tu neumí rozlišit ani název blogu od titulku...


Ta Monika Hanzalíková je solidní materiál. Tu Hrebcovi opravdu přeji z celého srdce. Pořád ho moc miluje a moc ráda o něm píše zajímavé věci. Viz její profil, její komentáře třeba na [[3]]]. Časem by kauza "Hrebenarova velká láska" mohla být na vlastní podstránce. Další matroš: [[[7]]] (Jiřík jí otravuje pod různými identitami, viz Pepa Kecal), [[[8]]] (dle stylu psaní je to pořád ona, ten je nenapodobitelný).


Zachytili jste její další zajímavé citáty? Nahoďte odkazy. Allah


Já bych PL jako zdroj moc nebral, mám podezření, že to nepíše ona, ale nějaký troll, což je sice chvályhodné (Hreba to dle Hassana prý docela sere), ale nepříliš přínosné. Taky jí mám v přátelích pod fake profilem a nic z těch "citátů" na zdi nemá, až na ten uplně první v sekci "velká láska". PS: díky za příspěvek Alláhu, jen jsem slovo hrebec nahradil slovem Hrebenar, ať držíme terminologii.

 Já jí mám také v přátelích - zkusil jsem ji vytěžit - a její zprávy (část jedné jsem citoval v článku) mají stejný obsah a styl jako to, co píše veřejně na PL. Ona je asi částečně šílená, zároveň Hrebenare miluje a nenávidí a nechápe, on ji přes ty své fake profily také v pochopení situace moc nepomáhá. Přes to všechno je cenným zdrojem, protože Hrebenar se jí očividně svěřoval s kdečím, její návštěva Hrebenare je také již legendární a popisovaná Monikou mnohokrát identicky. Na fb má těch věcí víc, ale je nutné se prohrabat tím balastem. 

Připomínky k přehlednosti šlánku

Zdravím kolegy exotology, článek o Mistrovi se začíná vymykat přelednosti. Nechcete to nějak rozstrukturovat? například Mistrův milostný život, totálně přebije ostatní informace. Možná bych ubral v hodnocení mistrových politických názorů, a přešel bych víc do dokumentace. To že je politicky mimo je jasný, to že je to absolutní packal v osobním životě jakbysmet, co tu teď není úpatrkné je jeho exotská webová identita. Poslední editace působí až moc "osobně", chce to trochu klidu a nadhledu;) to na exoty platí nejvíc


doublethink

Malá korektura - to že sebe vidí jako "obhájce lidských práv" a zároveň hlásá rasistické názory není doublethink. Doublethink, jak ho definoval Orwell, je to, že něco říkám a přitom vědomě vím, že je to naopak. To, co se vyskytuje u Hřebenáře se nazývá jako "myšlenková nekoherence"


mistr vydává cizí texty za své?!

Hrebenar přeložil několik anglických textů ke skladbám od Selena Gomez: [[4]] [[5]] (Zřejmě ještě několik dalších.)


Poté je smíchal do jediného českého textu (snad básně), který zveřejnil na svém blogu. Nikde sice přímo neuvádí, že je autorem, ale minimálně to vypadá tak, jako by to vydával za své. Neporušuje tím autorská práva?


Já jsem toho názoru, že porušuje (ovšem naposledy jsem ty zákony studoval cca dva roky zpátky, kvůli Pochovi).


Dobře, doplním to, ale v porovnání s jeho otevřeným antisemitismem je to myslím jen marginální, protože to nikde nepublikuje komerčně, na rozdíl od toho podvodníka Pocha.Zdroj hrebezpráv

Rapeape, jaký je zdroj těch sms? Jsou s diakritikou, není to nějaká konspirace Hřebce, či někoho, kdo by se vydával za Moničičku? Allah


Je to od "Mončičí" a nejsou to SMS, ale zprávy z ICQ. Vzhledem k tomu, že styl prakticky sedí stoprocentně a nedovedu si představit, kdo by měl žaludek na to vydávat se za trpajzlici a také vzhledem k tomu, že u jiných zpráv ze stejného zdroje mám potvrzené, že byly pravé (fake profil se vloudil na FB mončičííí), myslím, že je můžeme považovat za věrohodné.

 Tak to jo, já to nikde nenašel. Dám Mončičí štěně piva za nepromazaný kompletní icq log s Hrebenarem :-). Hřebec v touze po zásunu si umí skutečně vybrat.

Rapeape (ne)končí

S Hrebenarem končím, jestli má někdo zájem převzít vedení jeho článku, máte možnost. -Rapeape

 Copak? Ten toho ještě vyvede.

Máte pravdu. Raději to povedu dál, když vidím, jak se exot vzteká


Nechutné spodky

Prosím kolegu, který upravil galerii hrebenových spodků o návrat do předchozí podoby vč. disclaimeru. Takto je to opravdu nechutné, berte ohled na ty, kdo jsou po jídle nebo jedí za počítačem.


postidnesový hrebenar

"Tato zpráva vyvolala mezi exotology radost - kapitola "exot Hrebenar" je tedy definitivně uzavřená. " - spíše se přesune jinam, patrně na víc míst na jednou. Definitivně uzavřená kapitola bude za pár let, až tu jeho přežíravost a lenost nevydrží jeho zdraví.


Blisty mají minimální čtenost, stejně jako jiné pastránky, které ty jeho hnusy přetiskovaly. Bez Idnesu o něm nikdo vědět nebude a upadne v zapomění.


No a máme po srandě. Dnes byla na iDnesu nějaká čistka, nebo co? Nejdřív fake blog Roberta Pocha a teď dostal Jiří Hrebenar BAN.

 Není se čemu divit, já bych na své službě tyhle retardy nesnesl. Ale takový Hrebenar jim asi generoval slušnou návštěvnost, stejně jako na Parlamentních listech. Nějaké zablokování přístupu na blog nic neznamená, to už měl jednou. Jediným správným řešením je ten blog - snůšku nenávistných výkřiků kombinovaných z bečením nad vlastní kriplostí - smazat, jako to udělali u Pochvové. Do pár dní je Hrebec na idnes zpět.

Výborně, Hřebec byl kompletně odstraněn z idnes, to jsem od správců nečekal, je to skvělá zpráva. Tolik nenávisti, oikofobie, zbožňování hnusu typu islám, antisemitismu a hořekování, vše ukázkově vykydáno. Skvělé.


Mistr reaktivoval Blog: [[6]]


Hrebenar promazán na sme

Hehe fakt mu ty antisemitistické výlevy na [[7]] smázli. Ten bude zuřit, až se za pár hodin probudí. Takové práce co mu dalo sepsat ty stovky nesmyslů na idnes a nikdo o to nemá zájem. A tak to má být.

 Tak to je masakr. Je vidět, že administrátoři na blog.sme.sk mají kus zdravého rozumu. Pro Hřebce to jen znamená přesun na jiný blog, možností má opravdu veliké. Nebojte se, on se zase někde vyskytne a bude přinášet radost a smích.


Polemika o emocích v článku

Zdravím přítomné Hřebcology, lidi, tenhle článek začíná být poměrně emocionálně zabarven. Pro nezávislého pozoorovatele už není přehledný a nepůsobí objektivně, jedná se o jakousi kroniku Hřebenarových aktivit a jejich komentářů. Zestručnit, vynechat emoce a rozebírání detailů, které byly zajímavé ve chvíli vzniku, ale ne už nyní. Například k mistrovu milostnému životu zcela stačí popsat na 10 řádek, případné detaily o trpaslici extrahovat bokem. Tahle stránka má být informace pro člověka co se někde setkal se jménem Hrebenar a neví co je zač.

Nesouhlasím. Hrebenar vzbuzuje v lidech, včetně mne, oprávněný odpor jako žádný jiný exot: takový Kolesa je také ohavný, ale je to "jen" exot, není zlý, na rozdíl od Hrebenara. Proto jsem se stránkou víceméně spokojený - on ten "nádech" to dělá trošku zábavnějším na čtení, než jen suchá a nudná data např. u Lopíka. Pokud máte kolego pocit, že některá stránka potřebuje upravit, pusťte se prosím třeba do toho Hassana, tam uznávám že standard celkem upadl, protože je tam mnoho spekulací.
Také si myslím, že by to chtělo učesat, zbavit stránku emocí a subjektivních, případně rádobyvtipných hlášek. Právě těch se totiž exot chytne a pokouší se jimi argumentovat. Nejstrašnější pro takového exota musí být, když zjistí, že celá stránka na exotopedii, kterou se snaží vandalizovat, se skláda vlastně jen z objektivně doložitelných věcí a jeho vlastních dementních citátů.
 Ty citáty tam přece jsou a není jich málo (doložitelné budou ovšem po zrušení jeho blogu už jen obtížně). Nemyslím, že by na stránce byly nějaké vyslovené spekulace. It's fine as it is, zejména s přihlédnutí k faktu, že po vyprovození Hrebenara ze SME si nejspíš už ani neškrtne, takže nepovažuji za pravděpodobné přibývání nových "kauz".


 Možná ty dlouze citované pasáže (zprávy o matce z ICQ. reakce Mončí apod.) dát na samostatnou stránku "Hrebenar - zdroje" a odkázat na to ze stránky, místo vypisování. Některé ty věci jsou odkázatelné, Mončí měla podobných monologů v komentářích na parlamentnilisty.cz řadu. Dál všechny zdroje na konci stránky vedou do nikam, blog mu zrušili, podobně řada odkazů přímo z textu. To je obecný problém u více exotů, že se četně odkazuje na zrušené blogy (třeba u Kusáka). Ale počkal bych, Hřebec má teď migrační období, může se na nějaké bezvýznamné blogovací službě znovu usadit a nahrát tam vše.

Jsou dvě řešení: linky na zdroj přesměrovat do cache google (velmi dočasné řešení), nebo z cache zkopírovat (pár skvostů, hodných zaznamenání jsem takto zkopíroval, ale všechno todělat nebudu).

 Básničky a povídky se musí zachovat, protože je to vážně síla. Vše ostatní je zbytečné, článek o Hrebenarovi je napsán dobře a každý pochopí, co je Mistr za hovado. - Garfield  Neodolal jsem a pár článků jsem musel okopírovat. Jdu se umýt, protože ze mě kapou ty sračky, v kterých jsem se musel hrabat :)

Nemyslím, si, že by doplňování fakt jakkoli dávalo emoční zabarvení stránce o tomto fňukalovi. A dokonce zaznamenávám, že flustrovaný Mistr má "solidní" ohlas i u jiných blogerů na iDnes. Docela by stálo za zaznamenání. BTW, vyžraný fňukal zkouší štěstí zde: [[8]]


Sectumsempra: Díky za uchovávání těchto skvostů :)


Překopání velké lásky...

Dovolil jsem si doplnit do mozaiky Mistrovo svědectví o tom, že je línej i sexuálně loudit, trochu jsem při tom zvandalizoval i navazující kus o Mistrově Veliké Lásce. Popravdě řečeno, nenapadá mne,kam jinam by bylo možné jeho loudění přilepit.


V pohodě, Mistr si zaslouží zvláštní "péči" :)


Ale jaký by to byl klid, kdyby dostal zvláštní píči? :-)


Hele na Hrebcovu lásku bych udělal zvláštní stránku, trochu tady přebíjí hlavní rysy Hrebenare - nenávis, neschopnost, závist a obviňování okolí. Hřebenářův milostný život je sice komedie, ale sama o sobě není nosným exotským tématem. Navíc ty detaily na hlavní Hrebvcově stránce působí až bulvárně.


Myslím, že by to prospělo přehlednosti obecné části. Stavěl bych se spíš za to, nechat tam popisnou část, detaily jako cut'n'paste z FB nebo jiných zdrojů do extra tomu vytvořené stránky. Mám se do toho pustit? Sectumsempra.


@Sectumsempra Jednoznačně souhlas! Tohle by bylo záslužný.


Uděláno.

 Chtěl jsem to udělat, ale byl jsem předběhnut... Dodatečné díky.

Mistr v celé své kráse a velikosti

Poblíž panděra jsem vám tam zlomyslně nachystal link na Mistra v celé kráse a velikosti. Nevíte, zda se to dá vytisknout jako plakát? :-D


Hrebenar.eu

Hezky [[[9]]], mistr vlastním pánem na svém písečku. To se bude krásně hackovat a plnit spamem.


A hlavně kromě nás, co Mistra známe nulová čtenost. Mám pocit, že ho ze SME vykopli také.

 Věřím, že velmi lituje nedobrovolného odchodu z idnes. Oni si tihle tragédi tamní vysokou čtenost uvědomí až pár dní po vyhození. Teď je jen bezblogovec.

Bohužel ne. Sectumsempra. :-C

 Hned ve svém úvodním příspěvku má Hrebenácek pěkný fail: "...S nepřehlednou adresou zároveň vzniká obrovský prostor pro fishing. Tedy lákání lidí na podvodné stránky, které mohou lákat třeba k půjčkám, nebo k podobným nepěknostem...." ;-) Barbatus 2. 4. 2012, 10:39 (UTC)
 Ještě že se nepřeklepl, a nenapsal fisting... :-D


Hrebenar se seznamuje

Chachacha ty seznamky jsou bomba... jen doufám, že si každá slečna před "seznámením se" zadá jeho jméno do googlu :)

 Možná mu udělám vlastní seznamovací profil i tady na Exotopedii. Na idnes blogu se chlubil chronicky nemocným srdcem, rozpadajícími se neléčenými zuby atd. To by měla každá slečna vědět, než s ním půjde do postele. Při větší námaze by tam mohl prostě zcepenět.
 1. předpokládám, že do googlu se každý mrkne ještě předtím, než jde kupovat na inzerát i blbou sekačku od někoho, koho, dá-li bůh, už v životě neuvidí. 
No a taková tupější holka najde co? Předlouhý článek o Hrebenarovi na Exotopedia, který je tak dlouhý, že ho nedočte, natož aby ho pochopila. K tomu ji ujistí, že to je jiný Hřeb, nebo jsou to lži.
To je čistě akademická otázka. Myslím, že se bát o ztrátu Mistrova panictví bát nemusíme.
  2. Dobře si rozmyslete ten fake seznam. profil. nebo přímou citaci ze seznamky. Osobně myslím, že tohle už by bylo opravdu moc. Klidně dejte linky do seznamek, bez toho, aby se z těch profilů citovalo, protože m.j., s daty, která tam jsou uvedena, nelze pracovat jako s Pub. Dom nebo CC, ta data, která tam ten slinta uvedl, IMHO patří provozovateli seznamky. S tímhle opatrně.
Dlouze jsem to rozmýšlel. Volná práce s veškerými daty je snad základ Exotopedie. Nebo mám čekat, že rande.cz bude žalovat Exotopedii kvůli citaci části exotova sebechápání? Beztak bych to plně necitoval, maximálně tam uvedené nesmysly zde přepsal skutečností. 
Pokud jste si tím jist, tak OK.
  3. K poznámce o hackování a spamování jeho sračkovatého webu jen tolik: Nechte ten web na pokoji, protože ve skutečnosti poškodíte nikoli toho blbce Hrebena, ale provozovatele hostingu, který za to, že Hreb je trotl, fakt nemůže, a i provozovatel hostingu se musí nějak živit. Mimo jiné, můžete tak zaškodit i dalším, kteří na onom hostingu mají svoje věci.
To není pravda. Hřeb je zodpovědný za to, co si tam pustí. To je zcela jeho režie. Hosting s tím nemá nic společného, leda by si Hřeb těžce připlatil, čemuž nevěřím. Žádám o trochu znalosti problematiky, do které mluvíte, respektive napsat něco ve stylu "možná", děkuji. 
Hosting zdarma? U Mistra, který se nenechá ošidit náhražkou v podobě Deli, ale likviduje bez milosti Marsky a Twixky?
Jo, sorry za blbé kecy, vrátil jsem se v noci k pc celkem ožralej... 
  

Zmínka o vagině mi přijde dětská, v polučních vizích se mistr imho ještě nedostal přes kalhoty.

 Ale panenství nafukovací Anduly byste na to nevsadil, že?
Myslíte téhle Mistrovy nafukovačky? Barbatus 8. 4. 2012, 08:43 (UTC)
 

Dovolil jsem si drobné korektury v hledání velké lásky vaginy. Pokud by to někdo považoval za "špatně", nechť to vrátí zpět.


Jen jsem tu korekturu trochu upravil, takto je to myslím srozumitelnější :)


Struktura diskuse

Smazal jsem v minulé editaci pár zbytečných řádků. Pokud je někdo nepovažuje za zbytečné, tak je můžete obnovit. Snad jsem to trochu zpřehlednil. Jsem se v tom nevyznal a občas tu jsou zajímavé věci.


Přehlednější to je, díky, nicméně je s podivem, že se Vám to chce dělat, kolego, jelikož tady diskutujem jen my dva a Sectumsempra :)

 To možná je. Jsme asi tím hrebehnusem fascinováni ;-). Ale i tak je toho spousta. Jsem hledal to ohledně školy a nemohl to najít, tak jsem to trochu rozdělil. Diskuze může být na spekulace, dojmy, rychlé nápady, co se pro nehotovost nehodí do článku. Snad to pomůže. Hreb je věčné téma. Tedy než mu za tři roky selže srdce (o tom psal + neléčené zuby jsou pro srdce balzám).


Hřebec wikiznalec

Teď jsem přišel z knajpy a koukám hřebeček má novou taktiku narušování článku. Maže různá slova. Ale i na to je wiki připravena. Tragéd. Proč radši nechytá netopýry.


Ne, tamtu zpackanou editaci jsem udělal já. Obyčejně abych zachoval formátování textu tak vždy všechno kopíruji přes notepad, ale tentokrát mi notepad vymazal z nějakého důvodu háčky a čárky. Už je to opravené.

 ok, asi fakt radši chytá netopýry.

Jestli fakt začne chytat netopýry, tak ho zmrzačím nadobro osobně. Ale vzhledem k jeho fyzickým i psychickým dispozicím můžou být má oblíbená zvířátka v klidu. -Lorandel


Milovník cikánů

Pánové, nic proti zvandalizování mnou spáchaného odstavce, kde mne mrzí, že se poněkud ztratil aspekt o jeho náhledu na filologii, ale budiž, to oželím. Ale dávat tam snímek třetí osoby, byť v příbuzenském vztahu s Hrebenem, je IMHO špatně. Tato stránka je o Hrebenáckovi, nikoli o nešťastnících, kteří se ocitli v dostřelu jeho nechutných pracek či hledáčku jeho objektivu.


Oki beru na vědomí, tu filologii vrátím. Ta fotka... mno... podle mne to s Mistrem souvisí, přítomnost cikánů v rodině by leccos vysvětlovala. Navíc u ní není IMHO připsaný žádný hanlivý komentář ani jméno dotyčné (příjmení NENÍ Hrebenarová) a je na ní tak či tak odkaz v původní galerii, takže jí tam nechám.


To že by to něco vysvětlovalo, si nemyslím, a ani nemyslím, že by to skutečně cikánka byla.


Popravdě řečeno, už delší dobu mi vrtá hlavou, zda nerozseknout odstavec na hreba jazykovědce (jeho fascinující překlad infa o čočce k obědu a přání dobrého chutnání stylem "I have lens, good tasting!) a hreba milovníka cikánů, což je aspekt, který je mi fuk (Upřímně, někdo rád šeredné baby v německým péčku, a někdo cikány). Spíš bych považoval za vhodné vypíchnout jeho zkurvený akcent na údajné plošné odsuzování a ignoraci faktů, že nápad tr. činnosti je ze strany morgošů v prudké disproporci jednak vůči čechům, jednak vůči ostatním minoritám. Doufám, že jsem srozumitelný. • Teď mě napadlo - ČEMU říká Mistr objímání s neteří? [[9]]kde všude už Mistra nechtějí?

Hrebenar už minimálně měsíc neměl nic na parlamentních listech. Už si konečně uvědomili, kdo/co to je a nepublikují ho? Nemáte info?


Mistr už asi týden nepíše nikam jinam než na svůj blog hrebenar.eu - navíc nepíše o české politice, což bylo to jediné, co mu PL přetiskovaly...

 dobrovolná izolace, to mu schvaluji. Třeba nebude takový blb ;-).

Mno, spíš bych to viděl na unwarranted self-importance - Mistr má pocit, že jeho blog je jeden z nejčtenějších v ČR, kdesi to psal...


Hřebeňák prskavý

souvislost čistě náhodná [[10]]


Hrebenar.eu

[[[10]]] - a pak že nemá přítelkyně. Tolik zajímavých jmen. Taky závidíte?


To nejsou přítelkyně, to jsou samé fejky z jeho "fanklubu" na FB.


Emoce na Exotopedii?

Zdravím Hřebcology, při čtení posledních příspěvků, jsem došel k závěru, že emocionálně zabarvvené komentáře na adresu Mistra jsou spíš naškodu. Nešlo by se vyvarovat přídavných jmen jako "hanebný apod?", případně posmívání, myslím, že suše dokumentaristický styl je vtipnější. O tom co je exot zač si, každý rychle udělá obrázek sám. Jinak si myslím, že nám zase začínají ppřevládat správy z mistrova soukromého života (který je sice vtipný, ale ne uplně k věci). Slintajících úchyláků je na netu habaděj. Nemyslím, že byt u reference na jeho sexuální snahy ýt něměla, podle mne formuje exota od základů, ale aby se z tohoto článku nestal zpravodajský portál o činnostech Mistra - jakýsi "fetiš fanklub" :). Co vy na to? (EX)


IMHO nejsou negativní adjektiva v případě Mistra na škodu. Mistr je něco zcela zvláštního i ve světě exotů: jsou exoti blázni, exoti lháři a exoti trollové, ale pokud vím, Mistr je jediný exot, který je doopravdy zlý - v každém slova smyslu. Nemyslím, že by (kromě Máchy možná) na webu existovala podobná odporná porce sprostoty. Co se týče Mistrova soukromého života - koneckonců, i to patří k jeho projevu (např. jeho fotky se spodním prádlem nikdo "neukradl", Mistr je dobrovolně a veřejně vyvěsil na FB) a je to součástí jeho osobnosti. Ačkoliv mohou být některé pasáže skutečně možná až příliš emočně zabarvené (což pramení z autorova prudkého odporu k Hrebenarovi), emoční zabarvení také přidává článku na určité atraktivnosti a čtivosti. Proto neuvažuji, že bych psal jiným stylem.


Nicméně článek o Hassanovi bude vyžadovat asi úpravu, podívám se tento měsíc na tu jeho trestanost a pokud nic nenajdu (což znamená, že trestán nebyl), pasáž o jeho výkonu trestu vyřadím.


No nevím jak tu infomraci o Hassanovi najít, informace o trestech mají přístupný orgány činné v trestným řízení. Osobně mě nenapadá jak si ho prolepnout oficiálně. Toereticky mu mohl být trest z rejstříků už vymazán.


Aliance exotů

No ty kráso Hrebenar, Hassan a nyní Poch! To se tedy máme na co těšit :)


Symbióza exotů

Možná by stálo za to vytvořit článek o vzájemných interakcích exotů. Někdy jsou mezi nimi zajímavé vztahy. Namátkou mě napadá:


Hassan + Hrebenar : vztah založený na dominanci Hassana a přirozené submisivitě Hrebenara, který v něm patrně vidí otce (pravého asi nikdy nepoznal) a vůdce (Hrebenar je přirozený fašista).


Hassan + Hrebenar + Poch : nový triumvirát, Poch se s láskou k exotskému duu vyjadřoval už dříve. Při zachování triumvirátu předpokládám posloupnost dominance Hassan - Poch - Hrebenar.


Hulán + Kaluža : vztah prokazatelný neustálými reklamami na banan.cz z hulánových webů a několika "recenzí" Kalužových produktů.


Hulán + Aleš Slabý : vztah prokazatelný reklamami na Deredes a "malé domů", kdy Alešova Majasoft přihazovala v dražbě myego.cz.


Hulán + Henryk Lahola : patrně pouze jednostranná náklonnost.


Hulán + Patrik Vogl : Hulán je Patrikův vzor.


Určitě o dalších nevím, dalo by se to klasifikovat.


hrebenar.eu

zdravím, chtělo by to přesunout informace o jeho wbu na samostatnou stránku Hrebenar.eu, protože ten fenomén je už sdílený mezi více exoty. navíc by to tady vyčistilo tuhle stránku. (EX)


Souhlasím. Projekt Hrebenar.eu zcela přerostl běžná exotská měřítka.Humoor

Milí přátelé pro Vás co si rádi tropíte z našeho Hrexota legraci jsem připravil následující obrázek:) volný k užití v libovolných komixech či vtípcích:) Soubor:Hrebec bloguje.png


Hrebenar básníkem

hele celkem mě zaujal plán knižního vydání básní:) Kdyby měl sbírku tak přispěji. A takovej jeden podepsanej kousek by časem mohl mát nevyčíslitelnou exotologickou sběratelskou hodnotu. Exotek by mohl používat pseudonym JXH (Jiří eXot Hrebenar) :) Mám doma Pochovu sbírku povídek (tu mám ale hlavně kvůli tomu, abych měl po ruce důkaz Pochova plagiátorství takříkajíc černý na bílém) a není o co stát. Kdyby ale ta Hrebenarova sbírka básní nebyla moc drahá možná bych si ji i koupil, už jenom proto, abych pak mohl vzpomínat na exota Hrebenara.

 ovar nic nevydá. Né že by neměl soudnost, ale je to moc práce. Co to "vydat sami". Odkažte mi někde v archivu jeho nejlepší/všechny kousky. Každou básničku by šlo doprovodit nějakou ovarovou fotkou.
V tom případě je škoda, že nezůstaly zachovány "Ohlasy písní Ovarových" v diskusích (od Woodyho, mejsehezky apod.), nebylo by od věci dát tam vždycky Hrebenarovu báseň a nejlepší ohlasy z diskuse. ;-)
 

Přesun info o článku.

Přesunul jsem info z antisiemitismu (kde je už beztak plno) do bloku konspiračních teorií.


OK - hlavně, že tam je odkaz na jeho poslední výplod :)Mistr a vtipy o menšinách

Přidal jsem odkaz na Hrebenarův plamený článek, kde se pohoršuje nad vtipy o Cikánech, Židech a jiných menšinách. Když tak ten odstavec upravte, pokud budete cítit potřebu...


Parodie na mistrův text

Současný exot propaguje svou hloupost články a trestními oznámeními


Hrebenár…..to je ten tupý, rozumem nenadaný tvor. Je to poddruh Homo Sapiens, který tak mile rád řadí ostatní do předem připravených škatulek níže postavených podlidí. Untermenschen, o kterých tak vesele vyprávěl Hassan ze Sudánu, jsou častými cíli nahnědlých článků. Novodobé hyeny neschopné jakékoli práce, velmi snadno pod vlivem drog a opojného alkoholu povýší svou nízkost na ještě vyšší level. Nic se jim přeci nemůže stát. Oni dostávají sociální dávky. Nějaký falešný titul přeci vůbec nic neznamená. Przniči národa, českého jazyka a hrdosti na vlast používají k propagaci svých ideologií zástupné, na první pohled nepostižitelné blogy. Prostě Hrebenár a Hassan, to jsou srábci skrývající se za ubohým blogem, na první pohled nevinými články. Vyžívají se v nic neříkajících blábolech, aby později, před kamerami na Youtube obhajovali jimi sepsané bláboly. Tak jak se v průběhu věků vyvíjeli prasata pro domácí chov, vyvíjejí se i naši nemilovaní rádoby blogeři. Už to nejsou jen vyžraná, žlučovitá a teleskopem ověšená individua. Vznikají elitní spolky exotů skrývající se za multikultůru, marxismus, antisemitismus nebo jinou nic neříkající myšlenkovou onucí. Školení zabralo, a tak i ti čeští exoti vědí, jak co dělat zákonně, aby mohlo docházet ke svobodné exibici jejich hlouposti. Exotí ideologie se jako nějaký chameleon převlékne do slušivého kabátku, Do popředí se nastrčí nějaký rozumem obdařený jedinec, aby vše vypadalo promyšleně a strojeně. Teleskop se na první pohled strčí pod šuplík, aby mohlo být skrytě před zraky pozorovatelů provozované v celé své “kráse”. Cesta ke Hradu je volná, a tak se může zcela beztrestně zakládat jeden spolek za druhým. Jen šíří do světa nenávist a vyznávají novou, zmodernizovanou formu idiokracie, Vážený občane, tohle není exot, to se ti jenom něco zdá. Páchne to jako Hrebennár, mluví to jako Hrebenár, dělá to jako Hrebenár, přesto podle “demokratických médií” tohle nemůže být žádný Hrebenár. Vražte si odznak cikánské mačety na vyžebraného Roomstera. Nic se vám ani omylem nestane. Je tady spoustu přátel koprofilního tábora, kteří zajisté v případě potíží pomohou. Takový Poch, projevující se jako typický exot. Tenhle spolek šílenců přináší exotské zvyklosti, které se zalíbí všem idiotů a hlupákům zároveň. Jeden bloger povýšený do stavu vyžraného invalidy, vždy rád pracuje s hnědým materiálem, aby oslovil stejně smýšlející čtenáře svých idnesovských děl. Dnes byli v hledáčku exotů normální lidé, zítra to můžeš být třeba ty, milý čtenáři. Lhostejnost vítězí a ty nechceš být ovcí vypadávající v davu, takže opět mlčíš. Neúspěšný student ČVUT to myslí dobře a vůbec nesympatizuje s antisemitskými myšlenkami. Jak nás to mohlo vůbec napadnout. Hrebenar, Hasan, Poch…..ti všichni mohou beztrestně prosazovat antisemitské, ultralevicové nebo koprofilní zvrhlosti. Jen se podívejte na to, jak je ten židovský svět hrozný, říká to Jiří Hrebenár. Rádoby programátor navracející se ze svého pokoje s plesnivým kobercem na zdi zajisté neví co mluví. Je opitý slávou a touhou po Hassanem otestovaném teleskopu. Hrebenárovi trenky hnědnou, co všechno v této zemi ještě zhnědne? Nemilý Hrebenáre klidně si požívej třeba hovno z nutrie. Zajisté to bude také beztrestné. V nejhorším si na Wikipedii najdeš význam koprofílie. Jedním z nástrojů nové generace vyznavače teleskopických obušků jsou hry na hlupáky. Oni za každou cenu nevěděli co teleskop znamenal na hlavě revizora. Použijí naschvál teleskop použitý Hassanem, protože tam je vždy šance se vymluvit na lásku k mlácení revizorů. Kdo těm názorovým zvrhlíkům dokáže skutečný záměr použití teleskopu? V nejhorším se pohrozí trestním oznámením na blogu, tak jak to kdysi udělali exoti při jedné nesledované kauze stalkingu.


-- WTF? Hreben je blb, ale musíme si to tady v diskusi takhle dokola opakovat? Z pohledu nezaujatého pozorovatele pak exotopedia vypadá jako antihrebenar.eu, což není její účel. Obecně mi připadá celá stránka o Hrebcovi poněkud přebujelá a z dnešního pohledu se tam mezi neaktuálními vystřelky ztrácí srozumitelný obraz exota. --- EXotorcist


Že by to hřebec vzdal? Když jdu na jeho stránku tak mě to přesměruje na nějaké porno .ru stránky.


Hrebenarův život v kostce

Ahoj, chtěl jsem Vás exotologicky "potěšit" videem ve stejném duchu, jaké bylo velmi populární... O muži, co se fotil každý den. Jistě si pamatujete parodii ze Simpsnů s Homerem. Nyní se (podle dostupných fotek) dočkal i mistr! [[11]]


Zajímavý článek na Hrebenarově blogu

Nechci se tohoto člověka zastávat, ale tohle je zajímavé:


[[[11]]]


Zdá se, že již není tak radikální romofil jako dříve. --OPV 17. 4. 2013, 17:18 (UTC)


P.S.: Jiří Hrebenar je pořád velmi ultraradikální antinacista. [[[12]]] Daniel Landa je zkrátka podivín, ale nikoliv přímo nácek - možná, že by stálo za to napsat o něm článek na Exotopedii.


Hrebenar se zastává pachatele pumových útoků v Bostonu

Hrebenarova islamofilie a jeho duševní vyprázdněnost se projevila ve své obludnosti v jeho slovním výkalu : Džochar Carnajev má také právo na svá práva


Prosím zablokujte někdo uživatele Gambo. Děkuji. --OPV 30. 4. 2013, 14:17 (UTC)


Jiří Hrebenar přispívá na Czech Free Press

Jiří Hrebenar - Depeše WikiLeaks říká, že na vznik Kosova je nutné pohlížet z kontextu událostí


Někde jsou dohledatelné ještě jiné Hrebenarovy příspěvky.


Btw. reakce občanského sdružení Přátelé Srbů na Kosovu: [[12]]


--OPV 14. 5. 2013, 17:54 (UTC)Hrebenár se už asi naprosto zbláznil

Zkuste se zeptat zdravotně postižených na ulici, kdo jim často ochotně pomohl. Zkuste zjistit, kdo jako první podržel dveře u vchodu…….většinou to jsou Romové. Bylo milion situací, kdy příslušník majority jen čuměl jako puk, zatímco Rom nelenil a pomohl vozíčkářovi sjet z vysokého obrubníku. O těchto okamžicích média neinformují, protože se společnost nesmí dozvědět, že Romové jsou lidé s empatickým cítěním.

Statistiky by konečně měly pochopit, že Česko není pouze o bílé majoritě


--Regulus 23. 5. 2013, 22:10 (UTC)


- fotky Mistr - Zdravim exotology, koukam na prirutky fotodokumentace mistra na autobusovym nadrazi, a rikam si zda uz to neni prilis, tohle uz kapku smrdi sledovanim. Myslim si ze na exotopedii to uz nepatri, navic to dava zapravdu lidem jako Hassan ktery tvrdi, ze ho vsude sledujou nacci. (Exotorcist)

 Mě to taky přijde přitažené za vlasy (skoro celý článek o zubaři). Ovšem mazat to nebudu, rozhodnutí je na někom jiném.
 Buďte v klidu, o nebezpečné pronásledování dle § 354 nemohlo jít ani náhodou (chybí jednoznačnost, že pronásledovatel tak činí evidentně proti vůli oběti, pronásledování oběti nebylo intenzívní a hlavně nebylo dlouhodobé).

Jak má vypadat stránka o Mistrovi?

Zdravím přítomné exotology, po několika měsících jsem sem zavítal, a mám s toho dost smíšený dojmy. Stránka je nepřehledná obsahuje, spoustu nudnejch informací, nemá žádný spád, normální čtenář se po pár řádkách na to vykašle. Vůbec z ní není jasný co je Hrebenar zač. Navíc fotoseriál Jirka u zubaře mi příjde poměrně dost na pokraji toho co má exotopedia řešit. Na tom že invalida si jede vytrhnout zuby neni nic exotickýho ani exotskýho. Posdle mě by exotopedia neměla být zvěčněním všech exotových aktivit. Struktura Hrebenarovy stranky je uplně nekonzistentni se zbytkem exotopedia. rozsah by měl být informačně hutný a ne jakýsi log exotovy aktivity. Nevím kdo je tady teň neformálním správcem týhle stránky, ale chtěl bych n tohle zavýst diskusi.

Mě to dávno připadá značně přehnaný. Měly by se tu zaznamenávat jen nejzajímavější exotské aktivity Mistra. Jenže co je na výpravě k zubaři exotského mi uniká. Chtělo by to sjednotit a něco vymazat. (Garfield)

Tak koukám že vznikly "fan stránky" Hrebenar.com, podle mě by se dala přenechat detailni dokumentace a sbírání fotek Mistra pobíhajícího na autobusáku pro autory toho webu, a zde udržovat jen exotologický souhrn. (Exotorcist)


Kdo se tedka stara o tuhle stranku? Puvodne to byl Rapeape. POdle meto chche razantni procisteni a zprehledneni.(Exotorcist)