Diskuse:Milan Vágner

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Zdravím koolegy exotology, jak koukám na dodané screenshoty, je tohle spíš záležitost pro trestní oznámení než pro exotopedii. Pan Vágner, jestli zde uvedené je sice exot, ale nevidím zatím důvody čím se liší od stovek/tisíců exotů v týhle zemi, nebov v ostatních zemích. To by mohla mít Extopedie za chvíli 5 miliard stránek.


Pojdmě si shrnuout proč tu máme exotopedii: 1) zdroj informací pro neinformované 2) místo archivování historicky zajímavých výplodů našich exotů 3) způsob pobavení se nad exotovou "exotikou"


Kdo jsou "zdejší exoti"? Jedná se o internetové exoty (mrkněte se na článek Exotologii), všechny exoty nelze monitorovat.


přoč tu exotopedii nemáme: 1) platformu na zachytávání každého blbce 2) vyřizování účtů


Podle uvedených faktů to co je pan Vágner zač člověk zjsití velmi záhy. Pro posouzení příslušnosti na tyto stránky bych tomu článku dal nějaké zkušební období, třeba bude možné doplnit nějaké projevy internetového exotství (falešné identity, virtuální existence, apod.)


Tenhle exot sem nepatří. Lehce jsem projel info o něm na webu a i když je to blb, nijak se (ani agresivitou) nevymyká např. z Novinek - není směšný, není vtipný, ani vyjímečně agresivní, jen sprostě nadává. Navíc mám podezření, že autor "rarara" je možná sám na Exotopedii přítomen...


Myslím, že by měl dostat šanci, jeho profil je teprve v plenkách, ale budu ho postupně doplňovat, a jak jej tak zatím pozoruji, tak bude ještě dost zajímavého materiálu. Nechme to na zkušební období. Jo a na exotopedii přítomen nejsem.