Diskuse:Pavel Mácha

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Díky za zablokování (ačkoliv zrovna ve zvandalizované verzi). Krom toho uživatel Aeroomni (Pavel Mácha) zvandalizoval ještě stránku "Nápověda". to sou veci co :))))))))


Možná by nebylo špatné na jeho stránku hezky popsat jeho sprostý pokus o pomluvu ostatních a jeho následný dětinský vandalismus.


Klasický příklad pomluvy ze strany Pavla Máchy. Toto je už opravdu na trestní oznámení.


--- To [[1]] je skutečně kvalitní počtení. Akorát ten scan není moc kvalitní a ten vodoznak to doráží. Není to někde přepsané?


No jestli to tu bude ten trapák mazat dál, tak obětuji nějaký ten čas i peníze a navštívím archív se svazky STB a pokud to bude možné, nechám udělat kopie a ty sem hodim. Moc do smíchu mu potom nebude.


Tohle jsou svazky z archivu bezpečnostních složek. Bohužel ti to dají vždy s vodoznakem.

A v čem je problém s vodoznakem? Z principu nesmí orgán státní správy považovat kterýkoli z materiálů za chráněný autorským právem. Tedy, z hlediska wikipedie ani jejího forku exotopedie to není ani trochu v konfliktu. Možný konflikt by bylo lze spařovat v ochraně osobních údajů, proti tomu obstojí argument, že dotyčná osoba je dohledatelná v min. dalších dvou databázích.

Tak se nám Mácha opět ztrapnil, tentokrát se pokusil na Exotopedii propašovat falešné informace na dalšího místního exota Jan Maria Regazzo. Ovšem prozradilo ho neustálé změny proxy (od USA, Velkou Británii, Německo až Indii) a samozřejmě i jeho charakteristický slovník. Je to fakt tragéd.


Máchovi zřejmě definitivně hráblo v článku se vychloubá prvním zákazníkem. Je jasné že lže, ale stačí hodit fotku pod článkem do Googlu a vyleze nám toto. Mácha je fakt tragéd.


On nějak už nerozlišuje co si vylže a co je pravda. On si prostě náhodně vybere oběť v rybníčku a už se to veze :) Teď na to doplatil chudák p. Hrůza a onen chlapík z úplně jiné země. Bohužel, i takhle nemocní lidé stále běhají mezi námi. Kdyby se dostal do drápů někomu z doktorů, tak už asi sedí v Bohnicích a pak za katrem, za to co všem provedl :)