Diskuse:Radan Chrobok

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Uvádění nepravdivých údajů až pomluv - možné právní důsledky

Dobrý den,


jen jsem chtěla upozornit na fakt, že když "náhodou" někoho (jakkoli exotického) osobně znám přes 15 let (Mistra Radana Chroboka) a "náhodou" majdu co o Něm uvádíte za nesmysly až sprosté pomluvy, tak budu Vaše příspěvky opravovat, případně Vás žalovat za poškozování dobré pověsti naší společnosti.


Je smutné, že probírané osoby nejspíš nemáte odvahu či úroveň vhodně veřejně či osobně alespoň informovat co hodláte napsat. Také bych tak mohla napsat někaké hlouposti o Vás - jak by se Vám to líbilo?! Avšak považuji se za Dámu na úrovni - o níž se Vám nejspíš ani nesní...


Výslovně podotýkám, že jsem se prokazatelně nedopustila vandalství (poškozování přínosné práce) ani vyhrožování (upozornění na právní důsldky poškozování dobrého jména je rozumnému člověku jistě jasné tak jak bylo podané).Modlím se za zvláště vaši Moudrost,


y. Daniela Prokešová, členka vedení DMDU ([email protected])


P.S.: Všimněte si prosím, že v mnou uvedeném textu jsou KONKRETNI ODKAZY na zdroje (důkazy) i na osoby (reference - svědky).


Pokud nenecháte Vaší neoprávněné, nespravedlivé a neslušné činnosti proti nevinným a normálním osobám (byť jinak Vám vzdáleným resp. přinejmenším Hodnotově nadřazeným), tak po třetím neúspěšném varování zahájím(e) právní opatření proti Vám a spol. Vzhledem k již druhé opravě Vašeho článku i toto chápejte jako již druhé varování.


Reakce na predchozi prispevek

Je to smutne, kam az to dospelo. Ja znam Radana Chroboka pres 25 let a muzu rici, ze 90% tech "sprostych nesmyslu a pomluv" je bohuzel pravda. Jen cekam, jak dlouho mu ta bublina jeste vydrzi nez splaskne, a on si rozbije nos o realitu.


PS: Za tu fintu s konvici bych se ale nestydel. Kdyz je hlad, neni co resit. Asi bych to resil stejne. Kazdopadne vtipne napsane, uplne sem ho videl...


_________________________________________


Ono by bylo možná omluvitelné, že vařil potravinové polotovary včetně celého kuřete v rychlovarné konvici, kdyby ovšem neměl k dispozici dvouplotýnkový vařič, který k dispozici měl. Za fintu se však vskutku nestyděl, fintou se chlubil a dodnes ji patrně považuje za svůj převratný objev na poli gastronomie (viz dokument umístěný pod článkem v sekci "Zvandalizované heslo", který ostatně stojí za přečtení celý). Článek byl na základě Vaší reakce doplněn o reálie týkající se přítomnosti vařiče v kanále.