Diskuse:Robert Poch

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Používám odkaz tohoto Pochova profilu na Blogu v IDnes, když mne tento exot pronásleduje.Vložím ho do diskuse a je klid. Najednou ale tento odkaz admin začal mazat (zřejmě po Pochově žalování) a já nevím proč.Jsou zde snad nějaké inrormace irelevantní, lživé, či urážlivé?


Nikoliv, ve článku je pravda. To ještě neznamené, že se to adminovi líbí, Banga je neskutečný cikánský dobytek a parazit, žijící z našich daní (hnutí Romea).


Ty urážky na pana Bangu opravdu nejsou hodny této objektivní encyklopedie. Urážet pana Bangu cikánským prasetem je svinstvo a a autor by měl dostat ban. Jen tak může exotopedie získat na serioznosti. Urážky jen tak pro nic za nic - pište na novinky.cz


Zklidni se. Urážky na Bangu jsou jen v "diskuzi", ne ve vlastním článku.Koukám, že došlo k převeliké úpravě exota Pocha. Myslím, že spousta smazaných článků by své místo na slunci si jistě zasloužila.

Článek o Pochovi začínal být značně nepřehledný, tak proto byl upraven. Ale stále je odemknutý k volné úpravě. Pokud něco chybí tak to samozřejmě doplňte. 


Za posledních 14 dní stačil mistr Poch, několikrát kompletně totálně změnit obsah svého blogu. Blog byl několikrát naplněn články a několikrát totálně předělán. Pravděpodobně proto, protože život je změna. Nyní 1.4.2012 velmi brzo ráno obsahoval blog tři články z nichž za zmínku stál hlavně článek s nadpisem "Pro ty z vás, kdo se stali obětí kyberšikany exotopedia.org". Obsahem tohoto článku byl obrázek kterým mistr demonstruje, že objevil kouzlo příkazu "tracert" a dokázal si vytrasovat informaci, kterýpak že to zlotřilý hosting hostuje stránky "Exotopedie". Na to dotyčném obrázku velkým červeným písmem zveřejnil tuto výzvu: "Kontaktujte Administrátora, žádejte jej o zrušení stránky na exotopedia.org. Informujte Policii ČR, že levny-hosting.cz hostuje webové stránky, které porušují zákony ČR". Rozhodně jeden z majstrštyků Magistra Pocha stojících za zapamatování.Večer 19.3.2012. Obsah nového blogu Magistra Pocha [[[1]]] prošel totální čistkou a všechny články, které ještě kolem poledne obsahoval byly kromě veselé povídky o Maruščiných kozách kompletně smazány.

 To je fakticky tragéd, ale nevadí máme zálohu toho nejpodstatnějšího. 


Mistr Poch si vytvořil na Blogspotu (19.3.2012) nový osobní blog. Pravěpodobně je to reakce na zrušení blogu jeho manželky na iDnes. Také to oslavil článkem ve kterém se dovolává svého práva vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem ... :)Včera byl poeta velmi humorný. Vystartoval do diskuze s pochnickem "překabátěný petr". Dost dlouho se mu dařilo držet se na uzdě, ale vytočen připomínáním hrubých pravopisných chyb ve svých příspěvcích, nevydržel a začal "olympovatět" (tzn. komolit nicky svých protivníků). Dorazil to klasicky - místo reakcí začal sázet smajlíky. Takže zase jedna identita dekonspirována...

 Včera (12.3.2012) neměl nějak svůj den, zřejmě vstal zadkem napřed. "Bakalář" se nám ztrapnil tím, že nezná učivo prvního stupně ZŠ [[2]]. Jen ať píše dál, alespoň bude další materiál k doplnění. Jenže se už začíná ztrapňovat moc a tak se bojím, že se opět smaže a založí nový fake blog. Tak zálohujte, ať je exot Poch zachován i pro budoucí generace.


Citace jeho výplodu na iDnes: [[[3]]] - Jeden z (možných) důkazů o rasismu ze strany Roberta Pocha. Holt v multikulti světě ovládaném politkorektními levičáky jsou chrliči podobných blbostí chráněni... --- Pocha by už měl někdo zabanovat, aby dal aspoň na chvíli pokoj...


Poch zase vystrkuje růžky - snažil se vyprázdnit tuto diskuzi. Ale má smůlu :) --- Ha ha. Je moc vtipný, jak všude tlačí ten svůj titul Bc. Nemohl by nějaký Pocholog zjistit, kde mistr studoval? / A! Tak jsem to zjistil. Ostravská univerzita.


---


Zahlédl jsem jej -tuším- na blogspot.com. Ale tam se vrátil ke kořenům - stáda modrobýčků, Moudrý Pasák atd.


---


Tak nám Robert Poch nejspíš zavřel blog na Lidovkách - zkuste si schválně kliknout na odkaz "blog exota" a měla by Vám tam najet hlavní stránka blogovacího systému...Zamčeno. A je klid. A teď táhni, Pochu :)


Konečně. Ale musíme uznat, že sranda byla. Teď jen počkáme, až si nás kolegové policie, pozvou na křížový výslech (ironie). To jak vyhrožoval, že si nás všechny najde, to jsem se řezal smíchy. Ale že to byl tuhý boj, jen co je pravda.


Klid, vůbec nic se nestane. Takových podání už na exotopedii bylo... a i kdyby, strašně se těším, jak se bude exotek kroutit, až se budou dokazovat ty jeho nicky a obtěžování Matějky a spol. - ten blb ani nepoužívá proxy.


Cha cha cha, já se tu řežu smíchy - teď se snaží stránku "zamknout" vlepováním tagů... :) HahahahaPoch je příliš úporný na to, aby to jen tak vzdal. Už se snažil na své "stránce", která se vztahuje k jeho IP adrese, zpodobnit své narcistické ego :)


Musí se mu dát BAN na IP a poté uklidit ten jeho bordel. On to nevzdá, ale přežilo to tu Máchu i Hassana, tak zas takový strach nemám.


A až bude jeho IP zablokovaná, pak zase povolit editaci článku.


Vypada to, ze se Poch nekam uklidil. Blog jeho manzelky na iDnesu i jeho na lidovkach zmizel...


No, alespoň nějaké pozitivum :)Povídka od samotného exota Pocha, inspirovaná zápisem do exotopedie, aneb, jak to možná dopadlo s trestním oznámením.Článek o Pochovi začíná být značně nepřehledný. Potřeboval by kapánek upravit. Našel by se nějaký dobrovolník?


Dělám na tom.


Nevidím to tu, ale vypadá to jako Pochovina: [[1]]

Tak to je "Pochovina" jak vyšitá :)

Koukám, že Pochovy "kvality" investigativní jsou srovnatelné s jeho "kvalitami" spisovatelskými a básnickými.


Tak tak - chabá parodie na parodii článků o exotech, silné projevy toho, čemu se v psychologii říká projekce (své nešvary připisuje jiným lidem), to okořeněné o velkou dávku zoufalství a hysterie - to pakn člověk musí dávat pozor, aby mu od smíchu nepovolil svěrač :D


Co takhle mu poslat nějakou odměnu za vydatnu propagaci Extopedie - třeba soudně nařízené psychiatrické léčení?


Hahaha pobavilo :) Tedy zejména část zplácaná na mne... pro začátek dal dohromady asi 3 různé lidi, slečna na pravo ode mne prozměnu vůbec neexistuje :) Ach jo, Poch taky na všechno skočí...


Tak Poch ten svůj panflet pozměnil a ztrapnil se ještě víc :D - tím, že Exotopedii "přeznačkoval" na reklamní agenturu, si hraje na to, že má z toho radost - ale skutečnost známe...

on očividně nechápe jednu věc: Primární důvod, proč je článek o něm na exotopedii není kvůli tomu že by mu chtěl někdo ublížit (on křičí "to že jsem na exotopedii to mi neubližuje, ba naopak" a chce tím dosáhnout smazání článku); ale proto, že se mu chceme všichni vysmívat.
Pochvák dost zásadně pozměnil text. On tu exotopedii fakt nemá rád.  
 

Nechápu chování správců blogu idnes. Ten Josef Kucharovic je přeci jasný Poch, proč to nesmáznou? Podobně ten blog Dušan Ferko, také se tam v diskuzích objevují ty samé profláklé Pochovy přezdívky jako se na Kucharovic či dříve na Pochvově (není překlep) blogu a blogu jeho samičky. Jistě to budou i shodné ip adresy. To správci idnes nevidí? Ohledně fotek je už Poch ve vyšším levelu, google ani tineye zdroj fotky Kucharovice a Ferka nenajdou. Neznáte další nástroje na hledání vykradených fotek? To mohl z něčeho vyříznout, u Kucharovice si očividně hrál s jasem.


IMHO si ho tam pěstují jako tahače kliknutí, stejně jako svého času Hrebenara, dokud to nezačal skutečně přehánět a mohl je dostat do problémů s právem. Takových trollblogů je tam víc: třeba Steinbauer.

 Tak ať se nediví, že jsou za blbce, včetně služby. Odpad typu Hrebenaruv blog, Hassanovy mystifikace a Pochovy falešné identity celou službu blog na idnes sráží, nezávisle na nějaké pseudonávštěvnosti. Asi to tam fakt dali na hlídání nějakým cikánům, těm je vše fuk.

Upřímně, možná to bude prachobyčejnská neschopnost: Hrebenara se zbavili, Poch dostal permaban a Steinbauer už publikuje jen zřídka, takže se to asi snaží pročistit.


Jasný důkaz, že za webem [[[4]]] stojí Poch: vlevo dole tam je email [email protected] Ten je přes google dohledatelný na stream.cz jako Daniela Pochova [[2]] , která komentuje nám již známou kapelou Koblížci. Poch se na té stránce o Exotopedii začal ohánět tvrdými slovy jako, že jsme vyznavači nacismu a komunismu, takže Pochu jestli tohle čteš, tak tvé další trestní oznámení by mohlo mít soudně mnohem průchodnější odezvu.

 Pochvák ten popis pozměnil, aby jeho slinty nebyly trestné. je vidět, že to tu pečlivě sleduje. Jenže Pochváčku, znáš klávesu Print Screen a Google historii? Soubor:Poch-exotopedia2.png To jen pokud by tě napadlo podávat trestní oznámení na Exotopedii.
Moje chyba, přehlédl jsem to, nezměnil to. 
 

Další Pochova reklama na Exotopedii: [[3]]

To je mamlas...

Dostal jsem tam ban, za dotaz v diskusi, zda má stanout před soudem i ten, kdo nerespektuje autorské právo. ;-) Pro případ banu lze využít proxy: [[4]] Zachováno pro případ, že Poch ten článek smaže a bude popírat, že ho kdy napsal:


Soubor:Poch-clanek-exotopedia.pngJeště přidám jeden slint, neboli jak reagoval když Pochovou Pocha smazali z iDnesu.


Soubor:Clanek.jpg


Ten člověk je fakticky tragéd.Poch na svou "Anti-Exotopedii" přidal mou maličkost (Tomáš Škvrna) :D Málem jsem smíchy spadl ze židle, když jsem to četl :)

D :D :D Tohle nemá chybu...


Dnes jsem si všiml, že Poch přidal na svou anti-exotopedii stránku [[5]] - vypadá to jako parádní fake a důkaz Pochovy bájné lhavosti :)


Obsah

Text nadpisu

Diky za lepší příspěvek o exotovi Pochovi na poeta.cz. Takto je to rozhodně lepší, než má jednoduchá věta.Tak to vypadá, že Pochova antiexotopedie na adrese [[6]] přestala existovat (nebo je jenom dočasně nedostupná). Rovněž ani jeho blog na adrese [[7]] odešel do věčných lovišť.


Mno, ani bych se nedivil. Obvinit někoho z pedofilie je trochu silná káva, zejména když je to zcela jasný výmysl :) Poch je jako ostatní exoti: v duši zbabělec a křivák.

 Rapeape, a vážně si tu antiexotopedii a blog smazal Poch sám? Máš k tomu nějaké info? Třeba mu to mázl hosting. Poch tam už dřív měl žalovatelné věci, typu, že uctíváme Lenina a Heydricha, nechápu, proč by si to sám mázl.

Allah: Ano, smazal si to sám. Na serveru poeta.cz to na chatu včera uváděl ve stylu "Konzultuji svůj případ s expertem na kyberšikanu a ten mi poradil ať na čas odstoupím ze všech internetových aktivit". Bohužel už to v historii chatu není. Samozřejmě to může být i lež, ale kdyby byla, nezmizel by i ten jeho trapný googleblog


Že mu tu anti-exotopedii smazali admini Webnodu, je taky dost pravděpodobné - třeba na opakované upozornění, že porušuje podmínky používání provozu - ty podmínky jsem si četl jsou tam ustanovení, že stránky na Webnodu nesmí obsahovat pomluvy - a těch byla ta anti-exotopedie přece plná :)


I to je možné. Každopádně myslím, že po tomhle bude od Pocha snad chvíli pokoj.

Škoda že jsem nebyl u PC, ale jen přes mobil. Poeta opravdu velice pobavil. Ten večer, co tu exot řádil, jsem se také podíval na jeho blog a antiexotopedii. Obě stránky, byly kolem deváté až desáté hodiny večerní offline a to není náhoda. Pochybuji, že by mu to zrušili na obou stránkách současně. Na antiexotopedii byly pomlouvačné texty celkem dlouhou dobu a nikdo si toho nevšiml (viz. screen v diskuzi). Na jeho blogu už tak závadné texty nebyly, a když, tak to rychle smazal. Spíš se mi zdá, že si exotek zapomněl vzít prášky. Pak jsem velice zvědav na toho jeho "experta na Kyberšikanu", to musela být zábavná diskuze. Sledujte exotka na Poeta.cz, tam už si taky přidal pár uživatelů do jeho blacklistu, než smazal antiexotpedii, přidal si tam tohoto uživatele.

Okoun... cha cha, to si naběhl.


Tak nám to Poch dlouho nevydržel a zase začíná blbnout. Jedna perla vedle druhé [[8]] hlavně ta o methanolu. Asi se ozval absťák.


- zvlášť těch 60 komentářů pod jedním článkem, co si sám pod různými nicky napsal :)))

Ta 60-příspěková diskuze parodující Pocha nemá chybu :)


Tohle už není schizofrenie, ale rozpolcení osobnosti!


Poch má stránku na Wikipedii. To nejnutnější už jsem tam doplnil, snad to tam vydrží.


Tu zmínku o plagiátu nejspíš sám Poch smazal, tak jsem ji tam vrátil :)


Ok, díky.

Jejda :) Exotek zase smazal na blogu ty své blitky. Ten člověk je fakt tragéd.

Tak a Pochva má po srandě redakcni.blog.idnes.cz/c/290391/iDNEScz-upravuje-pravidla-diskutovat-pujde-jen-pod-realnym-jmenem.html?nm


Bob chtěl obnovit svůj blog na iDnesu a admini mu ukázali zdvižený prostředníček: [[9]] - a přičítá to Exotopedii (čtěte rychle, než to zase smaže :) )

 Ten zase mele nesmysly. Článek o něm tu prý byl ještě před vznikem Exotopedie. Zajímavé, že ještě v roce 2010 tu o něm není zmínka [[10]] .

Jen pro zajímavost - [[11]] - hledejte Robert Poch, toto na stránku nepřidávejte, není to o otci. - jak tam sebou řízli - viz video: [[12]]Jak vidím exotek se nám ztrapnil i na wikipedii a dostal banán od cesty. To jeho vehementní cpaní na wikipedii je velice úsměvné, drží se tam jak klíště. Občas se tam na ten jeho "boj" mrknu a nesnažím se divit, ten musí být na PC nonstop a pořád si ten svůj výtvor chrání jak vlčák. BTW - Čekám nějaký šťavnatý článek o napojení exotopedie na wikipedii :D

 Evidentně má nastavené sledování změn té své stránky, není to nic neobvyklého. Moji úpravu revertoval po pár minutách ;-) Jestli po 14 dnech nebude stránka pro nevýznamnost smazána, hodím na ní zase referenci na Exotopedii a pár zmínek o plagiátorství. Buď Poch zase rozpoutá revertační válku a vlétne do banu, tentokrát jako recidivista do delšího, nebo bude chytřejší a smaže to pod jiným, nově vytvořeným účtem, to bych pak řešil s nějakým správcem. S exotem bude na Wikipedii ještě legrace; na rozdíl od svých blogů nemá šanci nic nevratně smazat, veškerá historie je dohledatelná.
 Že to má ve sledování mi je úplně jasný, jenže mě fascinuje rychlost reakce v jakoukoliv denní či noční dobu. Ovšem exot se nevzdává, pořád tam cpe odkazy aby se heslo udrželo. Zvláště tento mě velice pobavil.
 Exot si na vyškemral stažení požadavku na doložení zdrojů, což si nezapomněl okomentovat v diskusi nejdříve z anonymní proxy, a poté ze své notoricky profláklé adresy 95.173.207.34. Prostě ultimátní exot :-D
  Jestli tam vezmou tyhle "reference" od nějakých blogerů a bezvýznamných lokálních občasníků, tak u mě česká wikipedie značně klesne. (a nekaz mi to Barbatusi :D )
  

Je nutný aby tu byl?

mám dojem, že je stránka dost osobní a na tom Pochovi si někdo léči nějakou bolístku. Myslíte, že by tu měl mít profil? Že by nějaká zhrzená láska, holka co odkopnul? Připadá mi to dost úchylný.

 Ano. Je veliká škoda že drtivá většina jeho žvástů jsou smazaná, protože on si ty svoje žvásty ani nedokáže obhájit a raději je smaže. Jinak je to klasický internetový exot. Tohle si nemyslím.
To se mi nezdá.  Navíc mám dojem, že ten Poch na tom blogu byl vymyšlený. nevěřím, že by zrovna ten, co píše ty básničky byl on. nevěřím tomu. Něco mi na tom nesedí.
Je pravda že už to nemá to kouzlo. Ale před rokem značně vyčníval, a je tu jen z nostalgie, takový "zlatý fond" českých exotů. Heslo vytvořilo hned několik osob který exot obtěžoval, tak že se na něm někdo hojí, bych v tom vůbec nehledal. Hlavně se mi líbí jak se snaži vecpat na wikipedii, co dokázal aby tam byl? I moje učitelka na střední škole napsala víc knih a učebnic a proč na wikipedii není?

Je to prokazatelně Poch. Už ve vydané sbírce je do očí bijící plagiát, který zuřivě obhajoval.

 No nevím, s tím Pochem.  prostě je to divný. podle mě to nebyl on na tom blogu. O wikipedii vím, že aby se tam někdo dostal tak  kvůli referencím. Poch má šest referencí.

==takže je mi to už jasný== Někdo si hojí na Pochovi pochroumaný ego.
Začínám si myslet, že to o sobě tady na exotopedii napsal Poch

--aen 12. 6. 2013, 12:34 (UTC)

To nevím, jestli Poch lže, ale jsem si jistej, že tenhle výblitek je jedná velká lež. Začínám si myslet, že to o sobě tady na exotopedii napsal Poch,protože, takový zvratky musel napsat jen úchyl :D
 

Neobtěžuj zmrde spisovatele Pocha budu tě ty zmrde hledat a najdu si tě a rozkopu ti držku hajzle, já si tě najdu, neboj se, je jedno jestli za rok nebo deset let, ale najdu si tě a rozmlátím ti ksicht zmrde, to si piš, jen počkej zmrde. Už se těším a dám si hodně záležet zmrde neboj se, že mi o tobě ty zmrde někdo neřekne. Nemysli si že zůstaneš skrytej dlouho zmrde. Těším se až ti rozkopu ksicht zmrde hulibrku.

Už se bojím :D Ať se mi někdo snaží vyvrátit fakt, že Aen je sám exot POCH! Jen se snaž...

Poch kdysi fyzickým násilím několika lidem (včetně mne) na diskusi na iDnesu vyhrožoval. Ale nebýval takhle sprostej, jak to tady předvádí aen. Takže si úplně jistej nejsem, ale u Pocha jeden nikdy neví, jak se věci vyvinou. (PanPredseda)

aen = exot POCH - ještě někdo pochybuje? Aspoň vidíte jak lže.


Nemáte někdo tip, kam by se dal napsat článek o Pochově povídce "Hrůzný Věštec", plagiátu Lovecraftova "Hrůzného starce", aby to vzala Wikipedie jako relevantní zdroj? Že bych se do toho kdyžtak pustil ;-) (PanPredseda)

 Možná by stačilo obě povídky prohnat některým softem na kontrolu plagiátorství a na Wikipedii jako relevantní zdroj vložit link na výsledek. Podívám se na to.

Juchů jsem slavný! Já věděl od začátku že aen je sám Poch. Kdo by to byl čekal?


Bobeš Pochovic už neví, co psát o exotopedii, tak si hraje na bulvár

Zřejmě dává najevo frustraci z toho, že mu byl zablokován další nick (Aen) na Exotopedii.


Přispěvatel do exotopedie je prý obviněný ze znásilnění dvou dětí! Sobota v 17:16 | rp POZOR! POZOR! POZOR! ČTĚTE PROSÍM TOTO UPOZORNĚNÍ! ..................................... Dostala se mi do rukou velmi závažná informace. Pokud by se tato informace potvrdila, a nemám důvod této informaci nevěřit, pak je na pováženou, kdo všechno do exotopedie přispívá. ...................................... Toto upozornění mi přišlo emailem. Cituji:


Upozornění pro čtenáře exotopedie! Muž co se ukrývá pod identitou GARFIELD byl údajně obviněný z velmi závažného trestného činu. Bylo na něj podáno trestní oznámení z důvodu, že prý měl znásilnit dva sourozence dvanáctiletou dívenku a o tři roky mladšího chlapce! ...................................... Pokud se toto velmi závažné porušení zákona, znásilnění dvou dětí prokáže, měli by se mít lidé na pozoru před exotopedií. Kdo ví, kdo všechno do ní přispívá.


(převzato z Bobšova chrliče krávovin).

Tohle ten exot vypotil když jsem mu kazil ty jeho pokusy o vandalizaci exotopedie. Hlavně se mrkněte do historie stránky tam je to teprve zábavné. Ten sem patří jako nikdo jiný.

Pochova bakalářka

Nemá někdo možnost získat její text (tady to není přístupné), abychom mohli porovnat, jestli exot také někoho nevykradl? ;)


Tak co vy psychpati a pedofilové? Poch už stačil zareagovat (je vidět že to tu aktivně sleduje - nutno zaznamenat!) a bavím se opravdu nemálo!

 Já také. PsychoPoch dostal přímý úder mezi světla a poděšeně kvičí, protože byl setřen průhledný nátěr jeho literární ambice (ostatně dosti nevalné) a zůstal jen fakt, že je pouhým neumětelem slova i pera, obyčejným literárním ZLODĚJEM. A tento fakt se rychle rozšíří našimi literárními luhy i háji. Už jenom proto, že díky SEO se dostává Exotopedie na první místo ve vyhledávačích ;-)
Jinak si ale Robert dal pěknej vlastňák z půlky hřiště a s otočkou, když na svém blogu napsal, že není plagiátor a pak pod to prdnul tu tabulku, která dokazuje, že plagiátorem je. :-)

Ono je to stejně jedno. Teď bude měsíc kvičet, pak se zamyslí, všechno na blogu smaže a po roce se ozve znovu. Jen se bavte dokud to jde, poeta umí být velice vtipný. Jen čekám až vyjde knížka inspirovaná psychopaty a pedofily z exotopedie.

Co jsem říkal? Ten exot je tak předvídatelný. Z jeho blogu je všechno ohledně exotpedie smazáno. Asi mu jeho psycholog předepsal jiné práškyva uvědomil si jak je hovado. Nashle příští rok až ty jeho medikamenty přestanou působit. 

Léky předepisuje spíš psychiatr než psycholog :) - to jen tak na okraj... Ale dost pochybuju o tom, že Poch by psychiatra nebo psychoterapeuta navštívil. Protože se bojí, že by mu řekl něco ošklivého :)

Jestli tím psychopatem myslí mne, tak jsem mu už někdy v roce 2010 naznačil kam za mnou může přijet. Jenže by to měl přes půl republiky, takže tehdy vycouval. (PanPredseda)