Diskuse:Václav Prokůpek

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Zajímavost ke vzniku stránky o Václavu Prokůpkovi

Je zajímavým faktem a souhrou okolností, že beprostředně poté, co se v diskuzi na Živě objevila zmínka o této wiki, a následně zde byl publikován tento článek, začal masívní pokus o vandalství viz Exotopedia:Aktuality - info k 16. srpna 2011. Vandal nahradil obsah kategorizovaných stránek v kategorii linkem na stránku [[[1]]].


Tato stránka sama o sobě pokusu o vandalství unikla, neboť v té době ještě nebyla kategorizována.


Ačkoliv zdejší editor Rapeape je přesvědčen, že to spolu nesouvisí, lze o tom - s ohledem na informace o výše jmenovaném, který střídá identity jak ponožky - úspěšně pochybovat. Osoba obviněná z vandalství - Pavel Mácha je pouze majitelem odkazované domény, a to nijak nezakládá příčinnou souvislost s tím, že by zároveň i ono vandalství spáchal(!), neboť nalinkovat stránku umístěnou v rámci jeho webu mohl absolutně kdokoliv - IP adresa stroje 181.Red-2-138-10.dynamicIP.rima-tde.net (2.138.10.181) vedla do Španělska, takže pravděpodobně jel přes nějaký anonymizér.


Want147.32.86.51 18. 8. 2011, 09:04 (UTC)


Autorem vandalizace je skutečně Pavel Mácha. Jsem autor stránky o něm (a ten, proti nemuž směřuje obsah na onom linkovaném článku na doméně aeronoviny). Tím, že vandalizuje exotopedii, se mi chlubí do mailu (naposled dnes dopoledne).


Tyto pokusy o vandalství nejsou novinkou dnešního a včerejšího dne. První pokus o zvandalizování Máchou proběhl už v pondělí a opakovaly se i v úterý. Už o víkendu se pokoušel vandalizovat svou stránku, po jejím zamčení začal vandalizovat celou wiki.


--Tragedie v JZD 18. 8. 2011, 09:10 (UTC)


Díky za info, ale pokud sis všimnul, tak před cca 1-2 týdny (nešlo o jedinou akci) Mácha masivně Exotopedii vandalizoval odkazy na svůj server + pomluvami nějakých pánů, se kterými má nejspíš problém. To bylo ještě dlouho předtím, než byl exot Prokůpek vůbec odhalen, navíc Prokůpek je počítačově negramotný (viz. neschopnost použít proxy, když simuloval svoje "obhájce") na rozdíl od Máchy, který proxy používá neustále.


- RapeApe

Nevšiml, protože jsem se o téhle wiki dozvěděl teprve včera ;-) a právě přes diskuzi pod článkem o Prokůpkovi. Myslím ale, že není vyloučeno že oba pánové na sebe mají nějakou vazbu. Aneb: "Exoti všech zemí spojte se.." 8-P

Want147.32.86.51 18. 8. 2011, 09:17 (UTC)

To netuším, jestli se dotyční znají, ale vzhledem k jejich rozdílným řekněme sociálním úrovním (přece jen Mácha je exot se vším všudy (všimni si např. té části o půstech), Prokůpek je v podstatě jen zloděj a lhář) o tom pochybuji, i když možné je všechno (viz. výstup Hejhuláka na Prokůpkovu ochranu).


Mácha a Prokůpek se zcela určitě neznají. --Tragedie v JZD 18. 8. 2011, 09:26 (UTC)
Nový materiál

Pokud někdo bude mít čas a chuť, může pěkně rozšířit exotovo resumé o mnoho zajímavých informací a fotek:


  • [[1]] - druhá část.

vaclavprokupek.ano2012.txt.cz


Postoj Exotopedie k DSSS

V článku o Jiřím Hrebenarovi kritizujete jeho fanatické nepřátelství vůči DSSS, které označuje jako nácky, a v článku o Václavu Prokůpkovi se sami o něm vyjadřujete, že je nácek, protože kandidoval za DSSS. Na čí straně vlastně stojíte? --OPV 6. 4. 2013, 17:52 (UTC)