Diskuse:Vít Hassan

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání

Aby bylo jasno, Hassana taky nemusím. Představa, že by text o Kmentové napsal on, je zvrácená, jak Hassan, tak Kmentová, publikují na blogu Věry Tydlitátové, jsou tedy spojenci.Wolfhauptmann 22. 11. 2011, 23:19 (UTC)


A já, kde vzal Hřebesráč fotku toho velblouda s oslem, listujte cca osm fotek dolů - [[1]] Allah 22. 11. 2011, 23:30 (UTC)


Zdar kolegové, chtělo by to ten článek trochu "uklidit", připadá mi, že přestává být srozumitelný. S tím machem by to chtělo nějak jednoduše zformulovet, člověk z toho nemá jasno. Teď nestíhám, možná se na to vrhnu koncem týdne. Jinak ten rozhovor je ukázka proč je exotologie důležitá - je nutné varovat svět před exoty, jinak páchají škodu.


Problém je, že teď Hassana nemůže editovat nikdo...


Aspoň trocha humoru na téma HassanAd nahrávka od Gisata: Ten člověk je blbej jak půllitr bublin. O nahrávku se netřeba bát, mám ji staženou pro případ smazání - což mimochodem může udělat kdokoli třeba zde...


Kontaktoval někdo Isabell, viz ten mail v poslední Hřebcově diskuzi? Já jsem jí také psal, ale nic mi nepřišlo. Má asi zajímavé info. Pokud je pravda, že Hass je takový násilný magor (jiný koment u Hřeba), tak by měl sedět.


Ano, já. To info jsem už zařadil, Hassan dva roky natvrdo seděl.


- no nějak se mi nezdá ta legenda (je to přitažený za uši) v Roce 2005 a 2006 byl Hassan prokazatelně v Sudanu, takže část tý správy je nesmysl, podle mě záměrný falsifikát. Někdo si vyjel první a poslendní Hassanův příspevek na Flickeru, a podle toho umístil tyto dvě události před první a po poslednim příspěvku. Ovšem neuměl pracovat s EXIF informacemi v JPEG fotkách. což umožňuje i Flickr: [[[1]]] Hassan fotil v sudanu poměrně souvisle od roku 2004. je taky možné, že tenhle nesmysl o sobě začal Hassan šířit sám (aby jej pak, spolu s ostatníma informacema na Exotopedii mohl snadno zpochybnit), podle mne podobný případ jako zaměstnání v McDonalds. Chtělo by to ověřit, ale to že seděl je podle mne tutovka.


@Sectumsempra - zdravím, chápu že vidina toho, že Hassan seděl za t co je v tom diskusním příspěvku napsáno je lákavá. Ale pořát je to jen drb z fóra. Nejasnosti si můžeme vyjasnit tady v diskusi. -Exotorcist


Ty informace: Hasan v r.96 pobodal nozem nevinneho člověka o kterym si pry myslel, ze je to skin a protoze byl mladistvej, tak za to dostal pouze podminku. V r.2000 obuskem a boxerem brutalne napadl dva revizory v tramvaji kvuli dvema stovkam a byl za to souzen. V r.2005 boxerem napadl nevinneho cloveka na ulici a zpusobil mu otres mozku - bylo to posouzeno pouze jako prestupek. V r. 2006 se porval na diskotece Face2Face a zpusobil lehke ublizeni na zdravi.


Ohledně jeho trestné činnosti vypadají až moc konkrétně. To by mohl vědět buď jenom Hassan nebo jsou to nějaké interní záznamy Policie. Nějak se mi to nezdá.


@Allah čím víc jsem se probíral těma fotkama ze Súdánu tak, jsme přesvědčen, že tam opravdu byl, vhledem k tomu, že Hassan pochází ze socílně slabé rodiny, nepředpoklácám že by lítal tam a zpátky, jen aby se v Praze popral. Navíc mi nesedí ta legenda: pakliže měl podmínku za pobodání 1996, nadále byl odsouzen 2000 to musela mu buď podmínka skončit před tím napadením, nebo šel sedět mezi lety 2000-2005, protože v rámci přestupkového řízení 2005 by ho police šoupla do basy. Do téhle hypotézy nesedí uváděný trest natvrdo (2006-2009), že by jej dostal za to lehké zranění na diskotéce? - Kravina.


možná vysvětlení:


  1. Hassan spáchal sadu trestných činů dostal jen podmínky, teprve později šel sedět natvrdo za něco tvrdšího než lehké zranění na diskotéce, proč o tomto činu není ani zmínka?
  2. Hassan spáchal před rokem 2006 let jiný trestný čin, podvod, krádež apod.
  3. Hassan byl odsouzen k odnětí svobody za revizora, nebo jinou "rošťárnu" a vyhýbal se nástupu trestu až do roku 2006-7, skrýval se v Súdánu (dost bizardní představa)?

Každopádně mi dané informace z tý diskuse nesedí.


Hassan je antisemita. Publikuje skrze Hrebenare, který byl za to vyhozen z idnes.


Myslím si, že ono ověření si těch trest. činů, co má na svědomí je jen otázka času.. Zkusím na tom v létě po škole zapracovat, at je konečně jasno. -jareczek-Hassanova ku*dolapka?


[[2]]  :)


Už je to tam, exotek se zlobí :)

  Ono spousta věcí o něm byla nejasná, Hassan je tajemný. Ty nesmysly, které podrobně rozepisovaly Hassanovu kriminální minulost sem byly patrně nahozeny účelově pro diskreditaci Exotopedie.
 

To, že Hassan má záznam víme. Za měsíc budou i přesné spisové značky, takže standby -já chtěl v létě udělat to samé, rozsudky jsou veřejná věc, tak proti tomu nic nemůže namítat.Jen se musí zjistit víc než jen jméno a přijímení a pak to dohledat jde.


No údajně byl Hassan i celostátně hledán v deníku Metro, ale je to už asi 10 let, bohužel archivy nejsou:( online.


Zdravím Hassanology, hele začíná se nám to tu zase nějak "rozdrobovat", chápu, že Hassan je názorově velmi "výživný", ale nevím zda jeho blogové Hašteření si na hlavní stránce zaslouží tak detailní dokumentaci, chápu když se tu rozepisuje případ s Machem (protože to bylo fakt něco), ale to že se na idnesu blogeři navzájem osočují a pomlouvají je úplně "normální" jev internetové společnosti (takových exotů by tu bylo). BTW: nevíte proč je tu ještě ten Stach? Za tu stránku (přinejmenším za jejíc obsah) se za exotopedii stydím (je to fakt malicherná kravina).


Protože je to zábavné a zajímavé. Ale s tím Stachem souhlasím.

  Se Strachem taky souhlasím. To by tu muselo být tak 70% lidí co podobné stránky vytvářejí. Tyhle přiblblé "války" AMD vs nVidia už nejsou ani trochu vtipné.
 

Hlavně ale taková "válka" je všude. Microsoft vs Apple, BMW versus Mercedes, Cocacola vs Pepsi... to není exotismus, to je prostě život, lidé se potřebují hádat. Exotismus je vyhrožování žalobičkami (Hulán, Hassan), obvinění náhodných osob z nacismu (Hrebenar), zakládání tisíce nicků na diskuzích (Poch)... ale samotný spor dvou stran ne.
Co s tímhle článkem? Tak se nám to tu trochu uleželo, některá témata už nejsou zdaloeka tak aktuální jak se zdála na jaře. Chtělo byt to tady podzimní úklid. 1) hodnocení Hassana na začátku mi příjde poměrně emocionálně formulované (tede pro nezasvěceného čtenáře neobjektivní), to jak Hassan vypadá je irelevantní, relevanntní je to, že má komplex z toho, že si ho lidé pletli s jinejma menšinama. Má tenděnci se s nima ztotožňovat. 2) jak to je s tím jeho výkonem trestu, váme že trestán byl, že byl i vězněn (jeho pokusy ve válce s Exotopedií to potvrzují), avšak nikdo neví za co a kdy a kde seděl. Dohady o jeho výhonu trestu či spáchaných činech jsou často v rozporu z hassanologickými pocnatky (mám podezření, že tyhle dezinformace záměrně vypouští sám Hassan) ... umíme to nějak zjistit jak to opravdu bylo? 3) Struktura článku je chaotická, postupně nabalovaná, nedává čtenáři představu co je zač, spíše jen představu s kým se hašteří.


... btw u Hrebena to chce taky pokrátit...


Veselé vánoce všem Hassanologům, jako nadílka je pár obrázků v sekci Humor na téma Hassan. - Exotorcist


Zdravím přítomné, není někdo kdo by na základě stručného zadání a připravených dat vyvinul Hassanátor? byla by to webová aplikace, do které by člověk zadal své údaje, hlavně datum narozemí, SPZ nebo jiné číslo (data by se nikam neukádala) a aplikace by vygenerovala Hassano-Hrebenarovske obvineni s nackovstvi vcetne oduvodneni:) data o nacistickem vyznamu cisel uz sbiram:) jen shanim nekoho, kdo byt vyvinul a povesil nekam na web.... - Exotorcist


Podle zákona 106/1996 Sb. (z. o svobodném přístupu k informacím), konkrétně dle §11 odst.4 b) ve spojení se zásadou veřejnosti vynášení rozsudku, je právo vyžádat si na soudě pravomocné rozsudky. Před pár dny to samé udělala redakce HN ve věci Ivo Rittiga. Žádost by neměla být zpoplatněna, jelikož se jedná o výpis z databáze. Výsledný rozsudek má začerněné osobní údaje, nicméně ve věci údajných TČ pana Hassana by se udělalo konenčně jasno (jestli se teda něcos talo nebo ne). Stačí se obrátit na odvolací soudy, v Praze jsou jen dva. Jen nevím, jestli to lze zaslat jen tak jako PDF na email.


Omlouvám se za zdržení s odpovědí byl jsem ted mimo republiku, a tedy bez netu. datum narození je pravé zdroj: Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku [[[2]]]. Přeji hodně štěstí při výzkumu. Trocha osvětlění záhadné minulosti exota by se hodila.Jsem pro návrat na původní název hesla Hassan, jsme přeci seriózní encyklopedie .) Barbatus 5. 11. 2013, 15:04 (UTC)

 To byl nějaký trolling nebo co? Kde je důkaz o tom že je nácek?
Byl to můj vtip, dělal jsem si srandu. Omlouvám se. To jen, když tady máte to, že H a H dává číslo 88, tak proč by tu nemohlo být i toto? --OPV 11. 11. 2013, 18:38 (UTC)
P.S.: Samozřejmě, že Hassan není nácek. Ale řekl jsem si, že by bylo dobré mu dát trochu víc přes hubu za jeho žvásty a útoky na revizory.