Diskuse:Valentin Kusák

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Jen tak pro zajímavost: Kusáka na Exotopedii zařadil jiný exot, Hassan. Je tedy otázkou, jak moc věrohodné jsou informace v tom článku atd. - i když zrovna Kusák na exota docela vypadá.

 Já myslel, že to byl Očadlík. Ale to je v podstatě fuk, Kusák je opravdový internetový exot. Studuji ho asi rok a chtěl jsem to heslo trochu občerstvit.
Navíc mě štve, že svým chováním a veřejným vystupováním diskredituje jakýsi vznikající odpor vůči odporné ideologii islámu.

Není někde dostupné toto video - [[1]] ? Bylo super.


Není to náhodou něco takového?

 Ne, tohle je amatérské video natočené studentkou. Rozhovor s muslimy, Kusák na nějaké žranici s muslimy.
 Máme to tady, Kusák žaluje studentku, která s ním natáčela zmíněné video. Schizofrenie se stupňuje. Opravdu to video nemáte schované?

Doplněny odkazy na online přehrání dokumentu, i na jeho stažení. Najdete na profilu.


Kusák a desatero

To, že Kusák věří v desatero a nevěří v boha, nemusí znamenat Kusákův paradox. Prostě jen desatero nikdy neviděl. Zkusím přeházení seznamu kauz dle závažnosti, případně to dejte dle vašeho názoru.


Pokud věří, a tvrdí, že se řídí něčím, o čem nemá ponětí, pak je to idiot tak jako tak.

 Tak na paranoidní schizofrenii má invalidní důchod, nejchytřejší nebude. Desatero jsem několikrát viděl zmínit jako základní pravidla této civilizace, aniž by pisatel věděl, co přesně tam stojí. Kusák v tom není sám.
Tak je těch pitomců víc no, aspoň je sranda :) Ale zanést do análů si to určitě zaslouží.