Diskuse s uživatelem:PanPredseda

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledáníCITUJI PŘÍMO PANA SPISOVATELE POCHA A NAPROSTO S NÍM SOUHLASÍM

1) Můj osobní názor je, ať si o mně píší co chtějí, ale jen ať to není založené na skutečnosti a na tom, co dělám.


2) Když jsem psal blogy na idnes.cz, měl jsem bohužel pravdu. Psal jsem o všem, co se nyní děje.


3) Ale nejvíc lidí převážně rasisitů a neonacistů a dalších pochybných lidiček, jsem podráždil článkem, ve kterém jsem se ZASTAL BEZMOCNÉ romské dívenky Natálky, a to se mi hořce nevyplatilo.


4) Poznal jsem to na vlastní kůži, když jsem napsal na iDNES.cz blog o vyhlazovacím útoku na rodinu Natálky, které v době útoku v roce 2011 byly pouhé dva roky, jak dovedou být anonymní uživatelé internetu zlí.


5) Zastávání se bezmocných na internetu se prostě neodpouští, zvláště pokud jde o zastávání se bezbranných romských dětíMám pro tebe úchyle vzkaz, co jsi píšeš o POCHOVI NA EXOTOPEDII JSI HULIBRK, JSI ZMRDNeobtěžuj zmrde spisovatele Pocha budu tě ty zmrde hledat a najdu si tě a rozkopu ti držku hajzle, já si tě najdu, neboj se, je jedno jestli za rok nebo deset let, ale najdu si tě a rozmlátím ti ksicht zmrde, to si piš, jen počkej zmrde. Už se těším a dám si hodně záležet zmrde neboj se, že mi o tobě ty zmrde někdo neřekne. Nemysli si že zůstaneš skrytej dlouho zmrde. Těším se až ti rozkopu ksicht zmrde hulibrku
--aen 16. 6. 2013, 17:07 (UTC)

Buďte zdráv Roberte, pamatujete si, jak jsem Vám naznačil, kde bydlím? Kdy se tedy stavíte?

Nejsem pan spisovatel Poch úchyle co se onanuješ na exotopedii

ale panu spisovateli Pochovi můžeš napsat dopis s omluvou a zpětnou adresou, třeba tvoji omluvu přijmetaky se můžeš vyjádřit k povídce na portálu piste-povidky.cz [[1]]hele Aen... když tedy nejsi Poch, proč tedy trávíš takové množství času mazáním článku a diskuze o něm a navíc se tu vyjadřuješ ne zrovna slušným způsobem..? --Regulus 20. 6. 2013, 20:50 (UTC)

Nejsem pan spisovatel Poch, chci aby jste ho přestali pomlouvat. Kdyby jste ho znali osobně poznali by jste jak jste trapní

--aen 21. 6. 2013, 03:22 (UTC)