Diskuse s uživatelem:Pavello

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Omlouvám se za vícenásobnou editaci, jsem zvyklý cokoliv rozdělaného často ukládat kvůli dřívějším potížím s pádem prohlížeče. --Lelkoun 3. 4. 2010, 22:11 (UTC)Zdravím, narazil jsem na tento slibný projekt, a děkuji Vám za to že jste ho inicioval. Mám za to že něco takového českému Internetu již chvíli chybělo. V zájmu dalšího rozvoje si dovoluji navrhnout dvě úpravy:


  • nastavení hezkých URL dle [[1]] (pokud to tedy technické prostředí umožňuje)
  • uvedení svobodné licence, pokud možno Creative Commons BY-SA, aby byla zajištěna využitelnost obsahu.

S pozdravem --che 4. 12. 2009, 22:16 (UTC)


Díky,


  • S těmi URL bych to mohl zařídit
  • Licence - v tom se nevyznám, ale podívám se na to

--Pavello 4. 12. 2009, 22:22 (UTC)


Obsah

Uvádění nepravdivých údajů až pomluv - možné právní důsledky

Dobrý den,


jen jsem chtěla upozornit na fakt, že když "náhodou" někoho (jakkoli exotického) osobně znám přes 15 let (Mistra Radana Chroboka) a "náhodou" majdu co o Něm uvádíte za nesmysly až sprosté pomluvy, tak budu Vaše příspěvky opravovat, případně Vás žalovat za poškozování dobré pověsti naší společnosti.


Je smutné, že probírané osoby nejspíš nemáte odvahu či úroveň vhodně veřejně či osobně alespoň informovat co hodláte napsat. Také bych tak mohla napsat někaké hlouposti o Vás - jak by se Vám to líbilo?! Avšak považuji se za Dámu na úrovni - o níž se Vám nejspíš ani nesní...


Výslovně podotýkám, že jsem se prokazatelně nedopustila vandalství (poškozování přínosné práce) ani vyhrožování (upozornění na právní důsldky poškozování dobrého jména je rozumnému člověku jistě jasné tak jak bylo podané).Modlím se za zvláště Vaši Moudrost,


y. Daniela Prokešová, členka vedení DMDU ([email protected])


P.S.: Všimněte si prosím, že v mnou uvedeném textu jsou KONKRETNI ODKAZY na zdroje (důkazy) i na osoby (reference - svědky).


Pokud nenecháte Vaší neoprávněné, nespravedlivé a neslušné činnosti proti nevinným a normálním osobám (byť jinak Vám vzdáleným resp. přinejmenším Hodnotově nadřazeným), tak po třetím neúspěšném varování zahájím(e) právní opatření proti Vám a spol. Vzhledem k již druhé opravě Vašeho článku i toto chápejte jako již druhé varování.


Díky za zamknutí Hejlologie, myslím že je takhle perfektní stav;-)Lopata

Zdar, nemohl bys prosim zabanovat aktualni IP Jakuba Lopaty?


[[2]]


Snazi se kazdych par dni mazat stranku o sobe.


Pavel Mácha a Aeroomni

Je možné nějak zkomplikovat život uživateli Aeroomni, který maže stránku o sobě (Pavel Mácha)?


Jj exot Mácha neustále maže stránku o sobě, bylo by možné jí zamknout (v původním stavu) prosím?


Prosím o práva na Pavel Mácha pro mne a Tragedie v JZD.Děkujeme! Susmasumárum 16. 8. 2011, 19:22 (UTC)Zdravím, Prokůpek vandalizuje svoje heslo, šlo by zamnkout prosím? Děkuji


Zdravím, uživatel Delrec (Sedlák?) začal vandalizovat heslo o sobě...


Zdravím, Hrebenar vandalizuje heslo o sobě a protože je to hrozný exot a má spoustu času, prosím o lock.Hrebenar

Zdravím, Hrebenar (mrkněte na IP) přestal vandalizovat svoje heslo a založil heslo František Matějka - prosím o smazání, FM není exot. Rovněž stránky Davis a Lenka Teplá by nejspíš zasloužily smazat, někdo si zbytečně vyřizuje účty. Díky, RapeApe


Zdravím, máme tady spammera....)

 Děkuji, stránku František Matějka jsem založil já a ne Hrebenar. všd

Matějka

Dobrý den, prosím o Vaše rozhodnutí ve věci Matějka. Domnívám se, že František Matějka na exotopedii nepatří, neboť nesplňuje podmínky "exotství", a to zejména v bodech:


- na internetu se na nikoho nevydává, jeho hlavní činností je blog - i přes provokativní názvy článků nezastává nijak extrémní názory - neprojevuje se sprostou arogancí Kaluži, nikoho nehulanizuje a v diskuzích nejedná vulgárně, není ničím směšný - jeho blog je populární a prakticky nejlépe hodnocený na systému Idnes


Dále věřím, že vzhledem k tomu, že autor článku o Matějkovi na Exotopedii je (dle jeho vlastních slov) ten samý člověk, co psal o SSO článek na Necyklopedii, jsou jeho motivy politické, resp. jde o vyřizování si účtů. Domnívám se, že něco takového nemá na Exotopedii co dělat, prosím tedy o permanentní odstranění článku "František Matějka".


S pozdravem Rapeape


Ok, podívám se na to --Pavello 15. 10. 2011, 14:40 (UTC)

 Nejsem autorem článku o Svobodných na Exotopedii, pouze jsem do něj přispěl.
Dále bych rád věděl, jak splňují podmínky uvedené exotství pánové Milan Buričin a Ignác Pospíšil?
- ani jeden z nich se, pokud vím, za nikoho nevydává
- ani jeden z nich nemá extremní názory, Pospíšil je sice silně konzervativní a Buričin zase příliš vyhraněný ateista a antikomunista, ale nemyslím, že by to bylo víc extremní, než u Matějky
- nejsem si vědom, že by projevovali sprostou aroganci Kaluži či "hulanizovali"
- směšný je i Matějka, když píše o tom, že se má každý postarat sám o sebe, a přitom nemá legální příjmy
- skutečnost, že je někdo populární, neznamená, že není exotem
 Mám tak trochu pocit, že Matějku na Exotopedii nechcete z jediného důvodu, a to proto, že je Vám názorově blízký.
 S pozdravem
všd

Už zase? Pány Buričína a Pospíšila nesoudím, protože články o nich tu byly ještě přede mnou, ale mám takový pocit, že jste jeden z těch lidí, co trolují v každé diskuzi pod Matějkovým článkem. To, že někdo nemá příjmy (což je sporné) a říká, že se každý má sám postarat o sebe (což je pravda) z něj exota nedělá :) Takže adios.


Vít Hassan

Zdravím, exot Hassan (nick "Obcan") maže stránku o sobě. Domnívám se, že na exotopedii patří, kvůli svému agresivnímu vyjadřování a obtěžování uživatelek služby Idnes. Prosím o zamknutí hesla a jeho přístupovým právům pro mne. Moc děkuji - Rapeape To se někdo uklepl s delete?

Termit

Zdravím, exoti se dnes rojí. Uživatel "Termit" začal vandalizovat Exotopedii. Nevím, jak přesně řešit knihy přesunůPolitika

Zdravím Pavello, dotaz - po pokusu "dosadit" na Exotopedii F. Matějku se tu objevuje další téma z politických kruhů. Nevyřizuje si tu někdo přes Exotopedii politické účty? S pozdravem, RapeApe.


Zdravím! Hassan použil můj nick z Idnes (Abadi Kwame) a vandalizuje. Prosím o banánek pro opičku a o zamknutí hesla "Vít Hassan" nejlépe pouze pro mne (uživatel RapeApe) (a pochopitelně o smazání hesla František Matějka, které je jen zkopírovaným textem, který jsem napsal já s vyměněným jménem) :)


Díky za zamknutí Hassana, ale poprosil bych o následující změny:


- vymazat uživatele Rapaepe (pozor na písmena ae - exot Hassan se snaží napodobit můj nick) - vymazat uživatele Valdičák (další nick exota Hassana) - vymazat uživate Abadi Kwame (zas Hassan) - práva pro hesla Hassan a Hrebenar pouze uživatelům Rapeape (já) a Exotorcist (hassanolog)


- prosím také o odemčení hesla Hassan, na povrch vyplouvají nové a nové skutečnosti!Zdravím, mohl by prosím exot Poch dostat IP banán? Kdo to tu má uklízet


Kmentová a Očadlík

Proč byly tyto dvě osoby smazány? Podle Vašeho soudu nejde o exoty? Nebo sice ano, ale nevhodného typu pro exotopedii? Wolfhauptmann 24. 2. 2012, 14:37 (UTC)


Pavello na tohle odpověděl o něco níže, mrkněte do historie na editace diskuze k tématu "Hlavní Strana".


Ok omlouvám se.


Zdravím, nějak blbne uvádění obrázků v textu (viz heslo Zdeněk Steinbauer) - jde to nějak opravit?

Podívám se na to --Pavello 10. 3. 2012, 20:42 (UTC)

Zdravím, řádí nám tu Steinbauer, prosím o jeho pacifikaci :)Rapeape a Milan vágner

Věc je rozhodnuta


Dotaz na neziskovky

Možná blbej dotaz, ale nedá mi to - je vhodné na exotopedii věnovat prostor některým význačným neziskovkám?


Stach

Mohu se zeptat proč jste zablokoval adresu 195.113.181.146 (identifikační číslo bloku je #66)? //Tohle vám přijde normální? [[3]]


/// - Je možné se od vás dozvědět, proč je na Exotopedii Jan Stach?Edit by DD: Ahoj, sám za sebe se chci zeptat, jestli ti opravdu připadám jako exot a zasloužím si ty výpady od některých. Prosím pročti si můj/náš web a dskusi pod "mým" profilem zde (je to fuška, znám to) a vyjádři se prosím, díky ...Ok, podívám se na to. --Pavello 2. 5. 2012, 16:10 (UTC)


Osobně mi připadají důvody zařazení pana Stacha dětinské. Jestli má někdo problémy s jeho recenzemi ať tu udělá stránku na recenze (například "podivuhodné recenze DD"), kde uvede prokazatelné podvody. Jinak je ta stánka totálně zmatená slátanina obvinění týkající se témat, které za půl roku nebudou nikoho zajímat ani dávat smysl. Fanouškovství ATI, AMD, Intel, Nvidia není dostatečným projevem exotství. To je jako kdybychom tu někoho exotizovali za to, že hraje na xboxu a ne na pc, nebo že má ipod a ne normální mp3. (Exotorcist)Pokud bude pokračovat DD s tou nechutnou přestřelkou i nadále, byl bych pro jeho setrvání zde. Měl jsem výhrady k jeho zařazení, ale ty mne začínají opouštět.


Na druhou stranu, pokud někdo příjde k exotopedii jako slepý k houslím bez předchozích znalostí a vidí článek o sobě, masivní mazání je nejspíš přirozenou reakcí. Promazávání hesla o sobě samém bych jako projev exotství nebral, stejně tak to může být reakce nasraného relativně normánlního člověka. Soustřeďme se spíše na informace v článku obsažené.


//Edit by DD: Jestli mohu vstoupit: Vystupuji pod vlastním jménem, dělám svou práci pod vlastním jménem a mám dobré jméno u mnoha čtenářů a u mnoha firem, nevytváří se snadno a je to dlouhodobá práce a já si ho nehodlám kazit žádnou zaujatostí, a to třeba i proto, že je pro mě mnohem výhodnější vycházet se všemi (což asi pochopíte jak z hlediska financí, tak z hlediska přístupu k informacím a produktům). Vytvořil jsem ve spolupráci s několika dalšími lidmi jeden z největších nezávislých uživatelských IT magazínů v ČR s návštěvností 100 000 unikátů/měs. Spolupracují se mnou všechny špičkové IT společnosti,dávají mi často i přednostně nejnovější produkty na testy (občas i mezi prvními na světě nejen v ČR) a přistupují k nám jako k velkým profi magazínům. Máme spoustu slušných a spokojených čtenářů spoustu slušných diskutujících - ke všem se chovám slušně. A pak je tu několik málo jedinců, kteří jsou schopni jen proto, že se jim líbí třeba určitá značka, nebo prostě nelíbí určitý názor, normálně člověka pomlouvat a urážet, často i sprostě , tak to je jako v pořádku?


Možná budete překvapeni (spíše ne), ale jsou to z velké části lidé, kteří dělají ten Flamewar všude možně, se kterými jsou problémy v diskusích na všech IT magazínech, dostávají bany, ne protože mají jiný názor, ale protože umí jen napadat a urážet. Já jsem se všemi vždy jednal fér, dlouho jsem s mnohými měl trpělivost, důkazem jsou diskuse vydající na několik románů pod našimi články. Nikdy bych se ale nesnížil k tomu, co dělají oni - nepomlouvám, neurážím ani nenapadám anevytvářím o někom někde urážlivé profily. Tohle není o nějakých překroucených informacích, ani nějakém HW, tohle je o obyčejné slušnosti. I zde (v diskusi pod "mým" profilem) můžete vidět, že se v diskusích snažím vysvětlovat a to dost podrobně apelovat na slušnost a obyčejný zdravý rozum a logické uvažování. Za to mám být exotem a má tu být na mě ta špína? Já nic z toho HW neprodávám, nic nevyrábím, nemám s tím HW nic společného kromě toho, že jej používáme a něco o tom napíšu já nebo kolegové, nejsem spojeni s jednou značkou ale se všemi významnými. Vždy každému dobře poradíme, mé doporučené sestavy vycházely několik let na největších IT webech v ČR a byly a jsou stále velmi ceněny, nikomu jsem nikdy záměrně špatně neporadil a vždy mám vše maximálně podložené. Tohle je jen o několika málo jedincích, kteří prostě neumí vést slušnou diskusi, chtějí tam dělat bordel a když jim dojdou argumenty, začnou prostě napadat a to dělají znovu a znovu. Co se týká té "přestřelky" - přepisoval jsem to s apelem na slušnost a zamyšlení nad větou: "Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora", což vyjadřuje celou podstatu toho, o co jde. Omlouvám se, pokud si myslíte, že to nebylo na místě, dostali jste se jen do dele trvající "války", kde proti strana využila váš web pro nové bitevní hřiště ... omlouvám se za to.Pane DD, jedna věc je jistá, opakovaným mazáním a spamováním ničeho nedosáhnete. Pavello (majitel a admin) o celé záležitosti ví. My se tu snažíme být spravedliví a do Exotopedie uvádět jen skutečné exoty (mnoho článků bylo vymazáno, protože si v nich někdo vyřizoval účty). Každopádně admin má poslední slovo.


/// Edit by DD: Já to akceptuji. Stejně jako já jsem férový na svém webu i ve vztahu ke všem partnerům, očekávám to samé i od jiných. Já vám mohu poskytnout jen fakta, vše co jsem napsal výše i v diskusi pod "mým profilem" zde je snadno ověřitelné. Je to na vás.


Tak už rozhodni!

Pavello,


na ty flejmy v diskusi o Stachovi se nedá koukat.


//Edit by JS: Prosím o to samé, již je vytvořena další duplicitní stránka na "mou" osobu, kde jsou uvedeny naprosté výmysly od prvního písmenka po poslední, až se nestačím divit, jak naprosto ignorují i veřejně přístupná fakta. Mohu poskytnout širší přístup k nezávislým údajům, informacím a kontaktům na lidi (rptože je to i o nich), kteří to doloží. Tyto fantasmagorie jsou šířeny jedinci, dělající nepořádek v diskusích na mnoha webech, napadajícího každého, kdo víceméně nekope za jejich oblíbenou značku (klasičtí flameři, kde porozuhodné je jen to, že se bijí za stejnou značku. Zkuste ale prosím najít skupinku, která se bije podobně hrubým, sprostým a zavržením způsobem za konkurenční značku (nenajdete) - to jediné je na tom skutečně zajímavé). Opět mohu uvést příklady jejich působení (můžete si je najít i sami nedá to moc práce) pod aktuálními články na serverech Diit.cz či PCT, kde tyto lidi snadno identifikujete, nejen díky velmi konfrontačnímu hrubému vyjadřování, ale i přezdívkami, které používají všude stejné (či anglické překlady nebo s menšími rozdíly, protože často dostávají za své chování bany a postihy). Celé je to zkrátka pomsta za náš nekompromisní přístup postihující hrubé a urážlivé chování (hlavně Flame) v diskusích na našem webu, kde se mi podařilo tyto jedince zcela eliminovat a Flame diskuse už tam nenajdete - opět snadno dohledatelné, přičemž testujeme v plné míře a větší než kdy před tím produkty oficiálně zapůjčené konkurenčními výrobci jak Intel s AMD, kde Intel je v současné chvíli dodavatelem našeho hlavního testovacího vybavení, tak výrobců grafik dodávající nám na testy nekdy i přednostně své vlastní grafické novinky s čipy obou návrhářů - mohu v případě zájmu zde, požádat česká zastoupení těchto firem o autorizovaná vyjádření k naší spolupráci, stejně jako mohu prokázat, že tyto firmy si u nás kupují stadnardní inzertní prostory pro svá jasně označená reklamní sdělení a bannery, které se ve stejné podobě nacházejí i na mnoha dalších IT webech (většinou mnohem větších), nejen u nás, takže zdaleka nemáme žádné speciální zacházení ani domluvy. Osobně nechápu, jak někdo může takto bojovat za nějakou značku čipu na grafice, když nekupujeme ten čip, ale tu grafiku, jež vyrábí zcela jiné firmy a společnosti navíc často stejná firma s oběma řešeními - v konečném důsledku tak nikdy nejde o čip, ale o kartu jako takovou. O ničem jiném to skutečně není.


//Edit: Odemkl jste Stach profil ... jaký je tedy verdikt?


Jaký je tedy verdikt? podle mě je stránka nesmyslná založená na nějakecjh žabo myších válkách. Působí to na mě trapně. Jestli je Jan Štach exot tak jeho kritici jsou exoty úplně stejnými (ale tyakovejch by se našlo). Jestli má na exotopedii být stránka o Stachovi tak ať je stručná jasná ne tenhle blábol.JE TO DIVNÝ s tím Pochem, protože nevěřím, že psal ty blogy

Vypadá to, že si na Pochovi tady někdo hojí pochroumaný ego. 

Ty výblitky jsou vážně úchylný. Ten text, kdyby se ho chytl chytrej právník je na žalobu. Kdo má tady jasnej důkaz že ty blogy Poch psal? Pokud není důkaz že je psal Poch, pak je to pomluva. Navrhuju Pocha z exotopedie vymazat, protože není důkaz, že Poch je ten o kom se na exotopedii píše a pak je to pomluva

aen 6. 6. 2013, 16:47 (UTC)Boti

Nějak se nám tu rozmáhají spamboti. Nešlo by je nějak zarazit?


Michal Król

Zdravím. Nešlo by, alespoň dočasně, zamknout stránku Michal Król nebo bloknout uživatele Angelnekros? Exotek se nám nějak rozohnil a soustavně ji vymazává. Díky. Barbatus 12. 8. 2013, 12:11 (UTC)