Diskuse s uživatelem:Rapeape

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Rád bych se s Vámi sešel osobně a probral skutečnosti na profilu Jan M. Regazzo. Napište mi prosím email.


Přečti si - Diskuse:Václav_Prokůpek


prosim, proc je zrusena lipavska? ona je, myslim docela vhodny exot pro exotopedii, idealne spolecne s fararkou tomesovou. doporucoval bych si zjistit info, driv nez mazete...


Díky za info, ale pokud sis všimnul, tak před cca 1-2 týdny (nešlo o jedinou akci) Mácha masivně Exotopedii vandalizoval odkazy na svůj server + pomluvami nějakých pánů, se kterými má nejspíš problém. To bylo ještě dlouho předtím, než byl exot Prokůpek vůbec odhalen, navíc Prokůpek je počítačově negramotný (viz. neschopnost použít proxy, když simuloval svoje "obhájce") na rozdíl od Máchy, který proxy používá neustále.

Věřím, každopádně, Matějka je opravdu případ, to mi ostatně potvrdilo více lidí. Dodám sem více vyjádření z různých zdrojů o Matějkovi, jen to prostě všechno nemůže jít hned. Psal jsem i na stránky SSO na Necyklopedii, i tam jsem dal odkaz (mj. jediný, kromě odkazu na jejich program). Já si ty věci nevymýšlím, ani se necítím být nějak krajně doleva. Spíš vidím u SSO těžké pokrytectví, namísto poctivé pravicovosti.

Pane Rapeape, nejsem Hrebenar a nemusím Hrebenara. Stránky Matějky jsem dělal z vlastní iniciativy.78.80.54.117 10. 10. 2011, 21:49 (UTC)


Už se podařilo toho exota (McHassana) izolovat?


Na napadené články by to chtělo nastavit - Pending-changes level 2 protection nebo Pending-changes level 2 with Semi-protection případně úplně zamknout ohrožené články. Omezit creation a move operace, Bez toho, aby se mu podařilo dosáhnout uveřejněné změny ho to přestane bavit.... jinak zajimavý clanek k ochraně na wiki a omezení přístupu


Už je Khartum Fried Chicken odblokován? koukám že zkusil vandalizovat přez přesměrování.


Proč jste dal Kmentovou do koše?78.80.54.117 22. 11. 2011, 22:47 (UTC)


Hassanologie je otevřena všem, jakékoliv příspěvky vítány, sám tam plánuju výhledově dodat časovou osu exitence exota (sudán, dobu ponikání, pravděpodobný pobyt ve vězení, a novou exotovu kariéru po 2009), jakékoliv zajímavé otázky a informace jsou super kosticky do toho bizardního puzzle. Příde mi, že Spousta informací o hassanovi jsou mystifikace které sám vypouští, takže je dobrý odlišit hypotézy od jeho základního článku:) Ten týpek je celkem zapeklitej moc informací o něm člověk nevyhrabe... Určitě nepracuje někde, kde by se tím chlubili, takže určitě není v žádnyý nadaci apod.


Prosím o zablokování možnosti přesunu stránek! Exoti tady jen dělají bordel a za to to fakt nestojí! --Ducduc 29. 11. 2011, 01:25 (UTC)Prosba

Prosím, nepřesunuj mizerná hesla na stránku Odpad. Dělá mi to akorát zmatek. Protože ale nějaké takové označení potřeba je, vyrobím šablonu Odpad (podobně to mají na Wikipedii). --Pavello 25. 2. 2012, 18:28 (UTC)


Jak se postvit ke kandidátům na exotismus?

Koukám že se nám tu vynořujou zvláštní exoti i kandidáti na exoty. Podlě mě by se nový exoti měli nejprve kvalifikovat na nějaký stránce, kam autor přinese důkazi exotismu a pak teprve, když toho dube dost a bude to dávat smysl by se vytvořila exotova stránka. Veškerý nový stránky exotů by se tam přesunuly.Chtělo byt o dohodnout s Pavellem.