Hrebenar - 9-11

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


11. září je o touze po expanzi a majetku


11. září při kterém došlo k útoku letadly a následnému pádu newyorských dvojčat je největším podvodem americké vlády na svých občanech. Na základě důkazů a rozborů odborníků opravdu celá tato věc smrdí. Velké prstíky v celém neštěstí má americká tajná služba, která řízenými výbuchy shodila mrakodrapy k zemi. Zahynulo tak zbytečně několik tisíc lidí. Dokument o důkazech jak to bylo osudného 11. září: [[1]] , [[2]]


Několik tisíc lidí přišlo o životy ve jménu americké expanze a touze rozbít křehkou rovnováhu mezi muslimským a nemuslimským světem. Spojené státy americké jsou státem, ve kterém je tak široká a rozsáhlá síť tajných služeb, že se s nadsázkou říká o tajných službách jako o státě ve státě. Jen se ptám kdy se dozvíme veškerou pravdu.


Dojde k tomu nebo okolnosti okolo útoku na dvojčata budou super tajnými jako doposud? USA jsou známá svými podobnými utajeními. Nedávno došlo k uveřejnění skutečnosti kolem japonského útoku na Pearl Harbor. Že americký prezident i vysocí představitelé armády věděli o tom, že se útok chystá a nic nedělali jenom proto, aby se mohli zapojit do války. Je ostudou celého světa, že státy sežrali americkou lež o zničení mrakodrapů i s navijákem. Každý říká, že za shození budov mohou výhradně atentátníci. Ano oni nabourali do budov, ale před útokem na obchodní centrum procházely oba dva mrakodrapy rozsáhlou rekonstrukcí. Zásah do nosných pilířů navrtáním speciálních výbušnin Termitu provedla možná výtahařská firma, která zde měla dělat renovace starých a pomalých výtahů.


Zachované záběry výbuchů a následný rozbor odborníků jasně hovoří, že vrahem lidí je americká strana. Útokem letadel by nedošlo k takovému masakru. Rozhodně lidé by měli větší šanci na záchranu, nebyl by všude oheň, který na místě poté byl. Navíc mrakodrapy jsou tak konstruovány, že odolají požáru a nezřítily by se.


Tři měsíce před teroristickým útokem přešly budovy do soukromých rukou jistého Silversteina a jeho partnerů. Za pronájem se mělo zaplatit zhruba 3 miliardy dolarů, Silverstein ze svého dal 125 milionů i když na renovaci bylo potřeba 5 až 15 miliard dolarů. Již několikrát předtím se uvažovalo o demolici budov. A vždy se kvůli finanční náročnosti od toho upustilo.


Velice výbušný Termit se postaral o pád mrakodrapu. Tato nálož dokáže velice přesně rozřezat ocel na stejné 10 metrové kusy, její zacílení může být velmi přesné. Na záběrech jsou vidět jasné sekundární výbuchy, které seslaly celý mrakodrap k zemi. Zahraniční politika USA, touha zmocnit se ropných polí v Iráku, nerostného bohatství v Afghanistánu a zvýšit chaos ve světě vyhrála nad nad životy občanů. Teroristé útočící na budovy se aktérům tajných služeb hodili. Bůh ví jak to s nimi bylo.


Třeba tajné služby zařídily svou činností těmto maniakům provést svůj nechutný útok. Podnikatel i město se zbavilo mrakodrapů, stát mohl veřejně bez vysvětlování zaútočit na Irák a zmocnit se ropných ložisek, díky vyvolanému chaosu došlo k možnosti expanze firem do arabského světa, například v Saudské Arábii, Kuvajtu či Jemenu. Zbrojní americké síly našly ve velkém uplatnění a mohly bez problémů v daný okamžik vyhlásit válku komukoli.


Veškeré útoky Američanů na Irák i Afghanistán jsou proti konvencím OSN a nebyly odsouhlaseny Radou bezpečnosti OSN. Pouze a jen pouze proto, že USA jsou velkým ekonomickým a politicko-vojenským celkem tak vše bylo respektováno celým světem. A navíc hlavní akcionáři USA, Čína si nechtěli rozhodně stát ve vlastním zájmu. Nový obchodně válečný tahák Spojených států amerických je terorismus. A díky útoku letadel a zničení Světového obchodního centra americkými tajnými službami se pro tuto zemi otevírají obrovské finanční a mocenské možnosti po celém světě.


Celé 11. září ukazuje jakou jsme zdegenerovanou lidskou společností, která dokáže ve jménu peněz, majetku a světovlády obětovat lidský život.