Jan Vostatek

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Jan Vostatek je internetový troll, působící převážně na diskusích Deníku (denik.cz), a to na všech jeho regionálních mutacích. Připojuje se zejména z rozsahu adres 89.203.198.*, a to v kteroukoliv denní i noční dobu.


Popis exotovy převládající aktivity

Exot vyniká až patologickým strachem z takzvaných nácků, které je ochoten vidět v komkoliv, kdo nesouhlasí s exotovým zvrhlým viděním světa. Své protivníky napadá poměrně jednotvárným způsobem, přičemž je současně označuje jako "Vandasova prasata", "nácky", "fašounky" či - v obdobích zvýšené kreativity - "pohrobky Adolfa Zločince". Na běžnou argumentaci exot nereaguje a panuje názor, že jeho mentální kapacita není ani takto komplokovaných pochodů schopna. Zhruba od prvého kvartálu 2012 používá i pseudonymu Jan Vospratek a tvrdí o sobě, že žil ve Spojených Státech (viz diskuse [[1]]) Od června 2012 o sobě tvrdí, že je členem Mensy, ačkoliv jeho inteligence a způsoby vyjadřování odpovídají žáku prvního stupně základní školy. (viz diskuse [[2]])


Hodnocení exotovy činnosti

Panuje názor, že Vostatek je zaměstnancem redakce Deníku, odpovědným za zvyšování čtenosti diskusí. Hodnověrný důkaz ovšem dosud není k dispozici, stejně tak jako pro další tvrzení, dle kterého má být exot informátorem (bretschneiderem) Policie České republiky. Proti oběma domněnkám hovoří exotova omezená slovní zásoba a zjevné příznaky mentální alternace. Na diskuzích se objevuje i názor, že se jedná o dlouhodobého svěřence ,,Ústavu pro choromyslné v Bohnicích,, ačkoliv se tuto teorii nepodařilo zcela prokázat, nelze ji evidentně ani vyvrátit!


Fabulace o exotově sociálním backgroundu

  • Část diskutujích ztotožňuje exota s poddaným vajdy Laca Lazorišiaka a domnívá se, že část svých inspirací získává exot přímo od vajdy rimmingem.
  • Někteří jiní diskutující se domnívají, že exot je sexuálním, zejména pak finančním otrokem skupiny romských žen.
zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček