Jindřich Zedník

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Jindřich Zedník
Bloger_543.jpg

Jindřich Zedník

Bydliště pravděpodobně Jižní Morava
Vzdělání základní
Povolání student
Politická strana KSČM
Website [[1]]

Jindřich Zedník je mladý levicový radikál, který začal psát na blogu iDnes proto, aby lidstvo konečně dostalo rozum a spojilo se proti nešvarům ve společnosti. Je mladý, ale píše pro dospělé, protože se cítí starší, než ve skutečnosti je. Jeho články jsou charakteristické velkým množstvím pravopisných chyb a moravských patvarů. Jako příčinu zkaženosti světa vidí rodinu Rockefellerů, která podle něj celý svět, včetně trhů (které údajně sama vynalezla), ovládá. Nenávidí Nový světový řád, zednáře, ilumináty, židy, vládu, Evropskou unii, Spojené státy americké a hlavně kapitalismus. Kapitalismus považuje za zločinecký a vykořisťovatelský režim, proti kterému se všichni máme spojit a udělat revoluci. Ve svém článku z 7. února 2012 [[[1]]] se netají sympatiemi ke Komunistické straně Čech a Moravy, protože ji považuje za jedinou stranu, ve které nejsou vykořisťovatelé a zločinci.


Obsah

Poznámky

Je nutné delší sledování tohoto nově objeveného fenoménu, aby se potvrdilo, že nejde o něčí projekt, jako byl např. Nojby. Ovšem vzhledem k prakticky totožným "názorům" s fake blogem Jaroslav Hlad je to, že jde o trolla, prakticky jisté, zejména v jeho posledním článku. Zedník byl po několika dnech z výběru blogu Idnesu odstraněn, patrně na základě faktu, že nejde o skutečného člověka, což je prakticky jediný důvod, proč Idnes maže celé blogy.


Externí odkazy

Odkazy

Reference

  1. [[2]]
zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček