Marie Pojkarová

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Marie Pojkarová
225px-Marie_pojkarova.jpg

Marie Pojkarová

Narozen 21. říjen 1955 (57 let)

Bratislava

Bydliště ???
Vzdělání hotelová škole v Praze
Povolání rentiérka
Majetek domy
Výška ???
Váha ???
Děti tři
Website [[1]]

Obsah

Hudební fenomén

Marie Pojkarová je fenomén českého internetu (převážně pak youtube), původně byla považována za povedený vtip, ale časem se ukázalo, že to ze svou kariérou popstar myslí vážně. Marie se vyznačuje absolutní absencí soudnosti a sebereflexe, která z ní činí "exotickou" celebritu. Poměrně neúnavně chrlí nové a nové klipy, které bublikuje pomocí svého kanálu na Youtube[[[1]]]. Spoluracovala s Jiřím Pomeje [[[2]]]


Marie v médiích

Marie Pojkarová se proslavila natolik, že s ní byl udělán rozhovor v Instinktu (25.11.2010, Instinkt č. 47/10[[[3]]]. Dalším hitem spíše pro otrlé je článek v Super, který se zabývá sadou velmi bizarních fotek[[[4]]]. Rozhovor s Marií v Haló novinách[[[5]]] nepřináší žádné šťavnaté informace.


Kariéra a zakázky

Jak uvedla v rozhovoru pro Instinkt[[[6]]]: "Beru kšefty, který mi vyhovujou. Nabízeli mi, abych šla zpívat do muzikálu. To by se mi nelíbilo, tam bych byla utažená jako koza u vozu, denně a za pár korun. Ale jezdím na čtyři pět kšeftů za měsíc. Taky dělám charity. Jinak mám domy, jsem rentiérka."


Opravdovou záhadou je, kdo si je ochoten Paní Pojkarovou dobrovolně objednat, je možné, že se opravdu jedná o charitu (avšak ze strany posluchačů), jak v rozhovoru uvedla.


Odkazy

zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček