Nojby

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Nojby (vlastním jménem Jan Neubert) je internetový bloger. Tvář světa spatřil 20.01.1990 v Mostě. Na základní škole měl trojky a čtyřky, ale na střední škole se to dost zlepšilo. Nyní studuje vysokou IT školu a jeho čeština je velmi dobrá. Je na tom finančně velmi dobře, vydělává totiž celých 12 000 Kč měsíčně. V jeho 15 letech mu máma tvrdila, že má IQ 157. Později, když zjistil, že tuto hodnotu má jen velmi malé procento lidí, musel si to nechat otestovat. Ukázalo se, že je jenom 140 [[[1]]]. Také se vyspal s 29 ženami. Vlastní psa Beníka, který mu jednou zachránil život [[[2]]]. Ostatní blogeři Nojbymu závidí. Jeden z nich se dokonce snížil na urážky Nojbyho [[[3]]].


Doma má velice luxusní vybavení[[[4]]]:


  • Plazmová TV za 20 000 - koupil si ji se spolubydlícím napůl.
  • Domácí kino za 8 000
  • Lednice - koupil ji se spolubydlícím napůl
  • PC a doplňky má za 30 000 korun, jelikož je na tom finančně velice dobře.

Nojby o sobě taktéž rád říká, že je velký piják. Na svém blogu publikoval příspěvek, ve kterém předvádí "Jak správně chlastat". V komentářích se okažmitě začalo diskutovat o tom, že je danné video fake, protože nikdo nemůže pít pivo na ex téměř 3 minuty. Toto tvrzení bylo následně vyvráceno samotným autorem článku, který přiznal, že nejprve musel provést řádnou analízu složení piva, protože on, jakožto pán, který je na tom finančně velmi dobře, nemůže pít nějaký "sajrajt" beďarovitých masturbátorů.


Nojby má opravdovou smůlu na kamarády. S jeho nejlepším kamarádem, kterého sedm let neviděl si zašel do hospody, kde ale za kamaráda musel zaplatit, protože jeho kamarád na tom nebyl tak finančně dobře, jako Nojby (prý je to kancelářská krysa). Další jeho přítel se jmenuje Vašek. O Vaškovi všichni vědí, že je to hrozný zloděj, a že není radno mu nic půjčovat a už rozhodně ne hry (hra se nesmí brát jako hra, ale jako majetek), viz. [[[5]]]


Nojby má velice dobré schopnosti obchodovat s akciemi [[[6]]]. Neomylně si dokáže vybrat akcie té nejlepší firmy. Nejradši má akcie od firmy Microsoft, Google, Intel a nVidia. Od Apple ne, protože ten nemá budoucnost [[[7]]] a jeho výrobky jsou shity, což mu bohužel nikdo neuznal. Mimojiné Jan dokáže pracovat dobře s fotografiemi. Dokonce tak dobře, že upravuje bitmapové obrázky ve vektorovém programu. [[[8]]] Tyto fotky samozdřejmě rozproudili prudkou diskuzi o tom, že by Nojby měl jít pracovat do Blizzardu. Tam prý potřebují grafiky pro tvorbu monster, což se prý Nojbymu podařilo na jedničku, nikdo však nezvážil možnost, že to co je na obrázku může být opravdu Nojby.


Externí odkazy

[[1]] - adresa jeho blogu - Za pomočení Nojby neručí.


zdeExotopedia
Český internet Radan ChrobokRadim HasalíkPetr HejlRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaMichal KolesaHonza ZZRHenryk LaholaNojbyPetr LoukotaLuŠtěLaJakub LopataJiří MacichBratři NěmcovéIgnác PospíšilAlan ŘepkaAleš SlabýNatálie SmutkováPatrik VoglOndřej Vomočil
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav Rác
Zahraničí Ross HedvíčekMarkéta Barboříková