Ondřej Vomočil

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Ondřej Vomočil
Ondrej_Vomocil.jpg

Ondřej Vomočil, 2010

Narozen 23. dubna 1989 (24 let)
Bydliště Dašice
Znám jako beenox
Vzdělání vyučen (bez maturity)
Povolání "copywriter", "fotograf" a "webdesignér"
Website [[1]]

Ondřej Vomočil (aka beenox) je český blogger a následovník Patrika Vogla. Svého idola se snaží ve všech směrech napodobovat, včetně stylu psaní a odporu k "závistivým sockám".


Obsah

Bloggerská kariéra

180px-Ondrej_Vomocil_pravopys.png magnify-clip.pngUkázka stylu psaní 

Vomočil se proslavil zejména pomlouváním různých lidí, např. Evči Mudrákové, Yuhů nebo Lelkouna. Po čase však zjistil, že tudy cesta nevede, a proto se omezil pouze na mazání nekorektních komentářů na svém blogu.


Vomočil své působiště vystřídal na několika webech, které po čase prodal (např. beenox.cz, beelog.cz). Momentálně je aktivní na doméně beelife.cz, kde využívá starý design původně patřící Patriku Voglovi.


Pravopisné i stylizační chyby, opakující se slova, podivná slovní spojení, nesprávné používání cizích výrazů, text bez pointy s nadprůměrným množstvím smajlíků – tak se dá charakterizovat tvorba tohoto "copywritera", jehož reference se skládají převážně z prací na MFA stránkách.


Studium fenoménu

Výzkumem a studiem jeho osoby se zabývá diskuzní klub Ondřej Vomočil na Okoun.cz.


Rozcestník

Odkazy

Oficiální

Jiné

Články o VomočilovizdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček