Radek Jedlička

Z Exotopedia
Přejít na: navigace, hledání


Radek Jedlička
Radek_jedlicka.jpeg

"Nejkrásnější programátor"

Bydliště Kralupy nad Vltavou
Povolání živnostník
Titul Bc.
Website [[1]]

Radek Jedlička je geniální český soft-core PHP programátor. Na českém internetu je relativně novým zjevem. Upozornil na sebe v září 2010 svým blogem, který se vyznačuje množstvím znaků typických jak pro Radovana Kalužu, tak pro Radka Hulána.


Život a dílo

Radek vystudoval Fakultu elektrotechnickou v Praze, kde získal (na druhý pokus) titul Bc. Jeho bakalářská práce nese název Informační systém pro cestovní agenturu. Toto dílo obsahuje všechny tradiční znaky kvality: sazba narychlo splácaná ve Wordu, minimum obsahu a vágní citační odkazy, končící u "www.wikipedia.org". Po této stránce tedy jde o práci minimálně kalužovského formátu. V čem ovšem Radek Radovana překonává je ukradený návrh webu, který v práci tvořil (strana 36) a který vydává za svůj vlastní. Jeho nesporný talent se projevil i v sekci Poděkování – Radek dokázal čtenáři zpestřit tento typicky nudný odstaveček tím, že poděkoval sám sobě, za "odhodlání, vůli a trpělivost dotáhnout studium do konce".


Odkazy

zdeExotopedia
Český internet Milan BuričínRadan ChrobokDaniel DočekalMilena DouškováDalibor GrůzaRadim HasalíkVít HassanPetr HejlJaroslav HladŠimon HlinovskýJiří HrebenarRadek HulánRadek JedličkaRadovan KalužaPetr KardinMichal KolesaMichal KrólValentin KusákHonza ZZRHenryk LaholaPetr LoukotaJakub LopataLuŠtěLaMilan PetříkJiří MacichPavel MáchaBratři NěmcovéJan NeubertRobert PochJaroslav PeňaškaMarie PojkarováIgnác PospíšilVáclav ProkůpekJan Maria RegazzoAlan ŘepkaPepa SádraMatěj SeifertAleš SlabýVladimír StworaNatálie SmutkováJan StachPavel StašekZdeněk SteinbauerJan SternPavel SýkoraPetr TomešViktor VerešOndřej Vodný alias ONdrayPatrik VoglOndřej VomočilJan VostatekRoman ZavřelJindřich Zedník
Český internet - neaktivní Standa NovákKarel Nový
Slovenský internet Alexander JárayBranislav RácRóbert Sedlák
Zahraničí Markéta BarboříkováRoss Hedvíček